Budowa magazynu OL i OC w Gminie Małdyty – etap I

Gmina Małdyty

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00300407
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00300407/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-22 08:11
Lokalizacja
Małdyty, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d9f8254-e3bf-4b1d-a277-4a748b6ed9e4
Identyfikator
7412090660
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego lub służb ratunkowych oraz wojskowych obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300407 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa magazynu OL i OC w Gminie Małdyty – etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Małdyty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743249

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kopernika 10

1.5.2.) Miejscowość: Małdyty

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-330

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 897586124

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@maldyty.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.maldyty.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d9f8254-e3bf-4b1d-a277-4a748b6ed9e4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa magazynu OL i OC w Gminie Małdyty – etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d9f8254-e3bf-4b1d-a277-4a748b6ed9e4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300407

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005189/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa magazynu OL i OC w Gminie Małdyty - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266690

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamierzenia inwestycyjnego jest budowa magazynu OL i OC w Gminie Małdyty, w miejscowości Sople, działka nr 204/1, w obrębie ewid. Małdyty, jedn. ewid. gmina Małdyty na cele ochrony ludności i obrony cywilnej
2. Zadanie obejmuje wykonanie robót przygotowawczych, ziemnych i związanych z konstrukcją nośną obiektu magazynowego. W ramach przedmiotowej inwestycji planowane są:
a) Roboty ziemne-wykopy
b) Fundamenty, ściany fundamentowe/podwaliny i izolacje
c) Wykonanie konstrukcji nadziemia magazynu
d) Wykonanie konstrukcji prefabrykowanej dachu magazynu
e) Dach- pokrycie, obróbki blacharskie, wywietrzaki dachowe magazynu

Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w dokumentacji projektowej stanowiącej załączniki nr 7 i 8 do SWZ - SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT - branża budowlana, PRZEDMIAR: budowlany, oraz PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI, PROJEKT TECHNICZNY, PROJEKT ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANY

3.Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia był objęty minimum 60 miesięczną gwarancją (lub gwarancją i rękojmią) liczoną od dnia podpisania protokołu odbioru.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45216000-4 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego lub służb ratunkowych oraz wojskowych obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Złożone oferty przewyższają budżet Zamawiającego i nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny najtańszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1192648,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2000000,00 PLN

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane