Współorganizacja wydarzenia Perspektywy Women in Tech Summit w Warszawie
MINISTERSTWO CYFRYZACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00300473
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300473/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-22 08:35
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c73af08d-d257-4e01-94e4-c71cb292ab63
- Identyfikator
- 5252955037
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300473 z dnia 2026-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Współorganizacja wydarzenia Perspektywy Women in Tech Summit w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO CYFRYZACJI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 525189465
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Królewska 27
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-060
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@cyfra.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Współorganizacja wydarzenia Perspektywy Women in Tech Summit w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c73af08d-d257-4e01-94e4-c71cb292ab63
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300473
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
National Coordination Centre – Poland2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne:
art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a oraz art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b Ustawy PZP
Uzasadnienie faktyczne:
Fundacja Edukacyjna Perspektywy jest jedynym organizatorem i gospodarzem Perspektywy Women in Tech Summit co powoduje, że udzielenie zamówienia innemu Wykonawcy niż wskazany przez Zamawiającego i jego wykonanie w danym miejscu i czasie jest niemożliwe oraz nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia. Wyłączność ta spowodowana jest zatem względami technicznymi tj. koniecznością skorzystania ze specjalistycznej wiedzy i umiejętności nabytych przez Wykonawcę oraz z zaplecza logistycznego, wyposażenia i infrastruktury, którymi dysponuje wyłącznie ten Wykonawca. Dodatkowo nadmienić należy, że Perspektywy Women in Tech Summit. jest autorskim pomysłem Wykonawcy, który jest gospodarzem tego wydarzenia i posiada do nie go prawa wyłączne.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR-18/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 275000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Współorganizacja z Fundacja Edukacyjna Perspektywy w dniach 10-11 czerwca 2026 r. Perspektywy Women in Tech Summit w Warszawie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Edukacyjna Perspektywy
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262219297
7.3.3) Ulica: ul. Nowogrodzka 31
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-511
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338250,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-30| 2026-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |