„DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław – SP9” finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej
GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00300536
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300536/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-22 08:59
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-edf50fe4-e757-4bf5-a174-bd0ba27523d8
- Identyfikator
- 7922031550
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300536 z dnia 2026-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław – SP9” finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@um.jaroslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastojaroslaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13055711.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław – SP9” finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edf50fe4-e757-4bf5-a174-bd0ba27523d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300536
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076525/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.38 Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych - SP9
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229071
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1714028,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Tytuł projektu:
Przyjedź – Zobacz – Zostań – Jarosław Miasto Otwarte na Ludzi. Poprawa jakości życia poprzez innowacyjne rozwiązania społeczne i technologiczne – integracja nowoczesnych technologii, edukacji i działań społecznych w celu budowania lepszej przyszłości.
POLSKO-SZWAJCARSKI PROGRAM ROZWOJU MIAST
Dofinansowany z Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych Państw Członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej
Nazwa zadania:
„DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków
oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław – SP9” finansowanego ze
środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych
państw członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic
społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej oraz z budżetu
państwa w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast„
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45262110-5 - Demontaż rusztowań
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45321000-3 - Izolacja cieplna
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
37416000-7 - Sprzęt wypoczynkowy
45421140-7 - Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okien
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45421141-4 - Instalowanie przegród
45261213-0 - Kładzenie dachów metalowych
45261310-0 - Kładzenie zaprawy
45261320-3 - Kładzenie rynien
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45261410-1 - Izolowanie dachu
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1570988,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2988441,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1570988,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DP Studio Dariusz Pilch
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7921839706
7.3.3) Ulica: Zbożowa 7
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1570988,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |