Utworzenie śluzy wejściowej do Pawilonu Nr 3 oraz roboty budowlane w obrębie ciągu komunikacyjnego w SPZOZ WSS Nr 3 w Rybniku.

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00300560
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00300560/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-22 09:07
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ccc82def-65af-4cc1-97bc-d72c852346ee
Identyfikator
6422585351
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MAZUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAJankowice, PL · lot 0
572 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300560 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie śluzy wejściowej do Pawilonu Nr 3 oraz roboty budowlane w obrębie ciągu komunikacyjnego w SPZOZ WSS Nr 3 w Rybniku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272780323

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Energetyków 46

1.5.2.) Miejscowość: Rybnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpital.rybnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.rybnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.rybnik

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie śluzy wejściowej do Pawilonu Nr 3 oraz roboty budowlane w obrębie ciągu komunikacyjnego w SPZOZ WSS Nr 3 w Rybniku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccc82def-65af-4cc1-97bc-d72c852346ee

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300560

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00062200/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Utworzenie śluzy wejściowej do Pawilonu nr 3 oraz roboty budowlane w obrębie ciągu komunikacyjnego Szpitala SPZOZ WSS nr 3 w Rybniku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247357

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TT-155-TP/32-2026.BS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Zamówienia jest: Utworzenie śluzy wejściowej do Pawilonu Nr 3 oraz roboty budowlane w obrębie ciągu komunikacyjnego w SPZOZ WSS Nr 3 w Rybniku.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zawarte są w załącznikach:
a) Dokumentacja techniczna, na którą składają się: Przedmiar, Opis przedmiotu zamówienia zadania, Rzuty zakresu objętego opracowaniem – załącznik nr 2 do SWZ,
b) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy /postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 572000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 572409,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 572000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane Mazur Sp. z o. o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 365943799

7.3.3) Ulica: Złote Łany 21a

7.3.4) Miejscowość: Jankowice

7.3.5) Kod pocztowy: 43-215

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

- informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom: Stolarka drzwiowa.

- nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani: nie znane na etapie przetargu.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 572000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Podane w ogłoszeniu wartości są wartościami brutto - dotyczy pozycji:
- Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem,
- Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem,
- Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia,
- Wartość umowy/umowy ramowej.
2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane