Dostawa materiałów budowlanych (zamówienie z podziałem na 3 części)
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00300598
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300598/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-22 09:18
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4048a877-7c6e-4ebd-a9e4-afb0f844d8d1
- Identyfikator
- 5170346645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały budowlaneDrobne artykuły metaloweStolarka budowlana
Wykonawcy
3 przyznane
FULLFARB - M.ŁUCZYK,S.SASIELA SPÓŁKA JAWNARANIŻÓW, PL · lot 0
156 334,97 PLNPRZYDATNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMiędzyrzecze Dolne, PL · lot 1
32 937,49 PLNJERZY OLECHPołczyn Zdrój, PL · lot 2
22 425,36 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300598 z dnia 2026-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów budowlanych (zamówienie z podziałem na 3 części)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180690373
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 11B
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-111
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia34wog@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.34wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13068511.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa materiałów budowlanych (zamówienie z podziałem na 3 części)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4048a877-7c6e-4ebd-a9e4-afb0f844d8d1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300598
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00146959/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.11 Dostawa drobnych materiałów budowlanych, metalowych i stolarskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00234227
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/44/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 229680,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnych materiałów budowlanych, materiałów stolarskich, metalowych artykułów budowlanych – zamówienie z podziałem na 3 części:a) Część 1 – dostawa drobnych materiałów budowlanych.
2. Dostarczony towar będzie fabrycznie nowy, dostarczony w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi.
3. Wykonawca udziela min. 12-miesięcznej gwarancji na dostarczony towar licząc od daty odbioru towaru przez Zamawiającego, z zastrzeżeniem, iż okres gwarancji udzielonej przez Wykonawcę nie będzie krótszy od okresu gwarancji udzielonego przez producenta towaru.
4. Wykonawca ponosi odpowiedzialność względem Zamawiającego i osób trzecich za szkody wyrządzone w związku z wprowadzeniem do obrotu towaru.
5. Dostawa towaru odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy.
6. Dostawa winna być zrealizowana w dniach pracy Zamawiającego od poniedziałku do piątku (dni robocze) za wyjątkiem przypadających w tym okresie dni ustawowo wolnych od pracy w godz. 8.00 – 14.00.
7. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar w miejsca wskazane przez Zamawiającego – magazyny zlokalizowane w Rzeszowie (ul. Konopnickiej 5),
w Jarosławiu (ul. Poniatowskiego 49a), w Żurawicy (ul. Wojska Polskiego 22) i w Nisku (ul. Sandomierska 20).
8. W ramach wynagrodzenia umownego Wykonawca zobowiązuje się do rozładunku przedmiotu zamówienia zgodnie z wyznaczonym magazynem odbiorczym.
9. Zamawiający i Wykonawca zobowiązani są współpracować przy wykonaniu umowy w sprawie zamówienia publicznego w celu należytej realizacji zamówienia.
10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz specyfikację ilościową określa załącznik nr 1A do SWZ. Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji zaproponowanej ceny ofertowej.
11. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 4 do SWZ (dot. każdej części zamówienia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 44111000-1 - Materiały budowlane
4.5.5.) Wartość części: 215473,31 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnych materiałów budowlanych, materiałów stolarskich, metalowych artykułów budowlanych – zamówienie z podziałem na 3 części:a) Część 2 – dostawa metalowych artykułów budowlanych.
2. Dostarczony towar będzie fabrycznie nowy, dostarczony w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi.
3. Wykonawca udziela min. 12-miesięcznej gwarancji na dostarczony towar licząc od daty odbioru towaru przez Zamawiającego, z zastrzeżeniem, iż okres gwarancji udzielonej przez Wykonawcę nie będzie krótszy od okresu gwarancji udzielonego przez producenta towaru.
4. Wykonawca ponosi odpowiedzialność względem Zamawiającego i osób trzecich za szkody wyrządzone w związku z wprowadzeniem do obrotu towaru.
5. Dostawa towaru odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy.
6. Dostawa winna być zrealizowana w dniach pracy Zamawiającego od poniedziałku do piątku (dni robocze) za wyjątkiem przypadających w tym okresie dni ustawowo wolnych od pracy w godz. 8.00 – 14.00.
7. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar w miejsca wskazane przez Zamawiającego – magazyny zlokalizowane w Rzeszowie (ul. Konopnickiej 5),
w Jarosławiu (ul. Poniatowskiego 49a), w Żurawicy (ul. Wojska Polskiego 22) i w Nisku (ul. Sandomierska 20).
8. W ramach wynagrodzenia umownego Wykonawca zobowiązuje się do rozładunku przedmiotu zamówienia zgodnie z wyznaczonym magazynem odbiorczym.
9. Zamawiający i Wykonawca zobowiązani są współpracować przy wykonaniu umowy w sprawie zamówienia publicznego w celu należytej realizacji zamówienia.
10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz specyfikację ilościową określa załącznik 1B do SWZ. Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji zaproponowanej ceny ofertowej.
11. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 4 do SWZ (dot. każdej części zamówienia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 44111000-1 - Materiały budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44316400-2 - Drobne artykuły metalowe
4.5.5.) Wartość części: 36671,79 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnych materiałów budowlanych, materiałów stolarskich, metalowych artykułów budowlanych – zamówienie z podziałem na 3 części:a) Część 3 – dostawa materiałów stolarskich.
2. Dostarczony towar będzie fabrycznie nowy, dostarczony w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi.
3. Wykonawca udziela min. 12-miesięcznej gwarancji na dostarczony towar licząc od daty odbioru towaru przez Zamawiającego, z zastrzeżeniem, iż okres gwarancji udzielonej przez Wykonawcę nie będzie krótszy od okresu gwarancji udzielonego przez producenta towaru.
4. Wykonawca ponosi odpowiedzialność względem Zamawiającego i osób trzecich za szkody wyrządzone w związku z wprowadzeniem do obrotu towaru.
5. Dostawa towaru odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy.
6. Dostawa winna być zrealizowana w dniach pracy Zamawiającego od poniedziałku do piątku (dni robocze) za wyjątkiem przypadających w tym okresie dni ustawowo wolnych od pracy w godz. 8.00 – 14.00.
7. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar w miejsca wskazane przez Zamawiającego – magazyny zlokalizowane w Rzeszowie (ul. Konopnickiej 5),
w Jarosławiu (ul. Poniatowskiego 49a), w Żurawicy (ul. Wojska Polskiego 22) i w Nisku (ul. Sandomierska 20).
8. W ramach wynagrodzenia umownego Wykonawca zobowiązuje się do rozładunku przedmiotu zamówienia zgodnie z wyznaczonym magazynem odbiorczym.
9. Zamawiający i Wykonawca zobowiązani są współpracować przy wykonaniu umowy w sprawie zamówienia publicznego w celu należytej realizacji zamówienia.
10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz specyfikację ilościową określa załącznik nr 1C do SWZ . Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji zaproponowanej ceny ofertowej.
11. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 4 do SWZ (dot. każdej części zamówienia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 44111000-1 - Materiały budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44220000-8 - Stolarka budowlana
4.5.5.) Wartość części: 30361,69 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156334,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187063,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156334,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FULLFARB - M. ŁUCZYK, S. SASIELA SPÓŁKA JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8141416936
7.3.3) Ulica: ul. Armii Krajowej 6
7.3.4) Miejscowość: Raniżów
7.3.5) Kod pocztowy: 36-130
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156334,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32937,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37137,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 32937,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przydatny Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9372768044
7.3.3) Ulica: ul. Usługowa 4
7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne
7.3.5) Kod pocztowy: 43-392
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32937,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22425,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29303,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22425,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUHP OLMOT JERZY OLECH
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6721006438
7.3.3) Ulica: ul. Szczecinecka 12
7.3.4) Miejscowość: Połczyn Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 78-320
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22425,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Realizacja przedmiotu umowy: do 15 dni roboczych od dnia zawarcia umowy.| 2026-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |