Modernizacja boisk przy Szkole Podstawowej nr 34 w Kielcach, ul. Naruszewicza 16
Gmina Kielce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00300614
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300614/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-22 09:21
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff96f48a-b303-4f2c-a133-5ba74b1081be
- Identyfikator
- 6572617325
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300614 z dnia 2026-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boisk przy Szkole Podstawowej nr 34 w Kielcach, ul. Naruszewicza 16
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-303
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bzp@um.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kielce.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ff96f48a-b303-4f2c-a133-5ba74b1081be1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boisk przy Szkole Podstawowej nr 34 w Kielcach, ul. Naruszewicza 162.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff96f48a-b303-4f2c-a133-5ba74b1081be
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300614
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00105170/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Modernizacja boisk przy Szkole Podstawowej nr 34 w Kielcach, ul. Naruszewicza 16
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220327
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AK-IV.271.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3403773,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację boisk sportowych przy Szkole Podstawowej nr 34 w Kielcach, przy ul. Naruszewicza 16, wraz z wykonaniem robót budowalno-montażowych i niezbędnej infrastruktury technicznej, a także zagospodarowanie terenu, zlokalizowanego na działkach nr 668/6, 668/5, 668/4, 668/3, obręb 0009 w Kielcach i polega w szczególności na:
1.1. budowie boisk sportowych - m.in. boisko do piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki i unihokeju o nawierzchni poliuretanowej oraz boisko do piłki nożnej o nawierzchni sztucznej trawy;
1.2. budowie bieżni prostej oraz skoczni w dal o nawierzchni poliuretanowej;
1.3. wyposażeniu boisk (bramki, kosze, siatki itp.);
1.4. wykonaniu piłkochwytów;
1.5. demontażu i utylizacji istniejących nawierzchni boisk, w razie konieczności ich usunięcia;
1.6. wykonaniu oświetlenia poszczególnych boisk oraz ciągów komunikacyjnych;
1.7. wykonaniu monitoringu cyfrowego w obrębie projektowanych boisk;
1.8. przebudowie/budowie instalacji zewnętrznych, przyłączy niezbędnych do obsługi boisk;
1.9. wykonaniu ogrodzenia wokół istniejącej skarpy;
1.10. usunięciu korzeni (karpiny) po ściętych drzewach wraz z ich wykarczowaniem oraz zagospodarowaniem powstałego urobku;
1.11. dostawie i montażu włazów wraz z płytą pokrywową zbiornika wody pitnej;
1.12. wykonaniu zagospodarowania terenu dla potrzeb projektowanych boisk uwzględniającego m.in. małą architekturę (w tym ławki bez oparć, kosze na śmieci, tablica informacyjna z regulaminem, stojaki na rowery), wyrównaniu terenu wraz z urządzeniem trawnika.
2. Szczegółowy zakres robót i warunki realizacji określają:
2.1. dokumentacja projektowa sporządzona przez jednostkę projektową: ebe STUDIO Pracownia Architektoniczna Edyta Banachowska z siedzibą w 25-334 Kielce, pl. Stanisława Moniuszki, nr 2B - stanowiąca Załącznik nr 2 do SWZ;
2.2. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – stanowiąca Załącznik nr 3 do SWZ
2.3. wzór umowy – stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
32333200-8 - Kamery wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3051634,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5580006,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3051634,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380701917
7.3.3) Ulica: ul. Jarońskich 21 lokal 6
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-335
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3051634,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-278.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |