Przebudowa budynku Szkoły Specjalnej przysposabiającej do pracy
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. JANA BRZECHWY W SZAMOTUŁACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00517215
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00517215/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-26 10:03
- Lokalizacja
- Szamotuły, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4ad1700-2288-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 7872009760
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00517215 z dnia 2024-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku Szkoły Specjalnej przysposabiającej do pracy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. JANA BRZECHWY W SZAMOTUŁACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 639652446
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kołłątaja 1
1.5.2.) Miejscowość: Szamotuły
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: +48 612920937
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zss-szamotuly.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zss-szamotuly.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e4ad1700-2288-11ef-a500-1a0072d5d2bd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku Szkoły Specjalnej przysposabiającej do pracy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4ad1700-2288-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517215
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00351282/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa budynku Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do pracy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00364042
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSS-ZP.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3935591,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlaneZamówienie dotyczy projektu dofinansowanego ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład, zgodnie z Uchwałą Nr 84/2021 Rady Ministrów z dnia 1 lipca 2021 r. w sprawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, zmienioną uchwałą Rady Ministrów nr 176/2021, nr 87/2022 oraz nr 205/2022
Program: Edycja8/2023/681/PolskiLad
Wstępna Promesa Nr: Edycja8/2023/681/PolskiLad
Link do informacji dot. konkursu: https://www.bgk.pl/polski-lad/edycja-osma/
Wykonawca/Wykonawcy inwestycji, w każdej części zamówienia, muszą zapewnić finansowanie inwestycji w części niepokrytej udziałem własnym Zamawiającego, na czas poprzedzający wypłatę/wypłaty z Promesy, z jednoczesnym zastrzeżeniem, że zapłata wynagrodzenia Wykonawcom Inwestycji w całości nastąpi po odbiorze końcowym Inwestycji przez Beneficjenta (wymogi BGK).
Wykonawca oraz Zamawiający zobowiązują się do poddania ewentualnych sporów
w relacjach z Wykonawcą/Wykonawcami o roszczenia cywilnoprawne w sprawach,
w których zawarcie ugody jest dopuszczalne, mediacjom lub innemu polubownemu rozwiązaniu sporu przed Sądem Polubownym przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej, wybranym mediatorem albo osobą prowadzącą inne polubowne rozwiązanie sporu. Rozliczenie, zgodnie z wymogami BGK będzie uwzględniać warunki wypłaty wynagrodzenia wynikające z zastosowania art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 9 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy
o podatku dochodowym od osób fizycznych i niektórych innych ustaw (Dz. poz. 1265) Szczegółowe informacje w SWZ i zał. do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45262522-6 - Roboty murarskie
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 4840777,02 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
WyposażenieZamówienie dotyczy projektu dofinansowanego ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład, zgodnie z Uchwałą Nr 84/2021 Rady Ministrów z dnia 1 lipca 2021 r. w sprawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, zmienioną uchwałą Rady Ministrów nr 176/2021, nr 87/2022 oraz nr 205/2022
Program: Edycja8/2023/681/PolskiLad
Wstępna Promesa Nr: Edycja8/2023/681/PolskiLad
Link do informacji dot. konkursu: https://www.bgk.pl/polski-lad/edycja-osma/
Wykonawca/Wykonawcy inwestycji, w każdej części zamówienia, muszą zapewnić finansowanie inwestycji w części niepokrytej udziałem własnym Zamawiającego, na czas poprzedzający wypłatę/wypłaty z Promesy, z jednoczesnym zastrzeżeniem, że zapłata wynagrodzenia Wykonawcom Inwestycji w całości nastąpi po odbiorze końcowym Inwestycji przez Beneficjenta (wymogi BGK).
Wykonawca oraz Zamawiający zobowiązują się do poddania ewentualnych sporów
w relacjach z Wykonawcą/Wykonawcami o roszczenia cywilnoprawne w sprawach,
w których zawarcie ugody jest dopuszczalne, mediacjom lub innemu polubownemu rozwiązaniu sporu przed Sądem Polubownym przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej, wybranym mediatorem albo osobą prowadzącą inne polubowne rozwiązanie sporu. Rozliczenie, zgodnie z wymogami BGK będzie uwzględniać warunki wypłaty wynagrodzenia wynikające z zastosowania art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 9 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy
o podatku dochodowym od osób fizycznych i niektórych innych ustaw (Dz. poz. 1265).
Szczegółowe informacje w SWZ i zał. do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32351200-0 - Ekrany
38652100-1 - Projektory
33193000-9 - Pojazdy inwalidzkie, wózki inwalidzkie i podobne urządzenia
39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
42700000-3 - Maszyny do produkcji wyrobów włókienniczych, odzieży i skóry
39713000-3 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego do czyszczenia; żelazka do prasowania
44211500-7 - Szklarnie
44510000-8 - Narzędzia
37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
30232100-5 - Drukarki i plotery
45223810-7 - Konstrukcje gotowe
4.5.5.) Wartość części: 510407,60 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nadzór inwestorskiZamówienie dotyczy projektu dofinansowanego ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład, zgodnie z Uchwałą Nr 84/2021 Rady Ministrów z dnia 1 lipca 2021 r. w sprawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, zmienioną uchwałą Rady Ministrów nr 176/2021, nr 87/2022 oraz nr 205/2022
Program: Edycja8/2023/681/PolskiLad
Wstępna Promesa Nr: Edycja8/2023/681/PolskiLad
Link do informacji dot. konkursu: https://www.bgk.pl/polski-lad/edycja-osma/
Wykonawca/Wykonawcy inwestycji, w każdej części zamówienia, muszą zapewnić finansowanie inwestycji w części niepokrytej udziałem własnym Zamawiającego, na czas poprzedzający wypłatę/wypłaty z Promesy, z jednoczesnym zastrzeżeniem, że zapłata wynagrodzenia Wykonawcom Inwestycji w całości nastąpi po odbiorze końcowym Inwestycji przez Beneficjenta (wymogi BGK).
Wykonawca oraz Zamawiający zobowiązują się do poddania ewentualnych sporów
w relacjach z Wykonawcą/Wykonawcami o roszczenia cywilnoprawne w sprawach,
w których zawarcie ugody jest dopuszczalne, mediacjom lub innemu polubownemu rozwiązaniu sporu przed Sądem Polubownym przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej, wybranym mediatorem albo osobą prowadzącą inne polubowne rozwiązanie sporu. Rozliczenie, zgodnie z wymogami BGK będzie uwzględniać warunki wypłaty wynagrodzenia wynikające z zastosowania art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 9 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy
o podatku dochodowym od osób fizycznych i niektórych innych ustaw (Dz. poz. 1265).
Szczegółowe informacje w SWZ i zał. do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli
66133000-1 - Usługi w zakresie przetwarzania i rozliczania
4.5.5.) Wartość części: 100292,70 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4840777,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6420600 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4840777,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INWEST LIM sp. z o.o. sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7772808378
7.3.3) Ulica: Bukowska 41B
7.3.4) Miejscowość: Przeźmierowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-081
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Część robót branży budowlanej, całość robót branży sanitarnej, całość robót branży elektrycznej
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4840777,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-07-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
| 2024-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |