Remont pomieszczeń należących do Katedry Zoologii oraz toalet ogólnodostępnych w budynku przy ul. Wojska Polskiego 71 C w Poznaniu – liczba części 2.
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00300622
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300622/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-22 09:24
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32fc943b-c1f9-4e56-b47a-6f573bdd5d9e
- Identyfikator
- 7770004960
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Wykonawcy
2 przyznane
KRZYSZTOF SPORNYOborniki, PL · lot 0
126 290,27 PLNKRZYSZTOF SPORNYOborniki, PL · lot 1
72 394,16 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300622 z dnia 2026-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń należących do Katedry Zoologii oraz toalet ogólnodostępnych w budynku przy ul. Wojska Polskiego 71 C w Poznaniu – liczba części 2.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001844
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 28
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-637
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aneta.ignasiak@up.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.up.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/up_poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń należących do Katedry Zoologii oraz toalet ogólnodostępnych w budynku przy ul. Wojska Polskiego 71 C w Poznaniu – liczba części 2.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32fc943b-c1f9-4e56-b47a-6f573bdd5d9e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300622
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209419
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZ.251.885.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Zadaniem Wykonawcy jest realizacja remontu wybranych pomieszczeń na poddaszu oraz na II piętrze Kolegium Cieszkowskich w UP w Poznaniu oraz wykonanie kompleksowego remontu toalet damskiej i męskiej zlokalizowanych w budynku Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,a) Część nr 1 – Remont pomieszczeń należących do Katedry Zoologii (pok. 332, 232), ul. Wojska Polskiego 71 C Poznań
2. W części nr 1 Zadaniem Wykonawcy jest realizacja remontu wybranych pomieszczeń na poddaszu oraz na II piętrze Kolegium Cieszkowskich w UP w Poznaniu, obejmującego roboty demontażowe, budowlano‑wykończeniowe, posadzkarskie, zabudowy GK, sufity rastrowe, stolarkę drzwiową oraz prace instalacyjne CO z próbami i uruchomieniami - zgodnie z zakresem ilościowym ujętym w przedmiarze i usytuowaniem wynikającym z rzutów. Uwaga dot. części elektrycznej: prace elektryczne (montaż opraw, podłączenia, pomiary) wykonają pracownicy UPP- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest Załącznik nr 5a do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 200876,36 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Zadaniem Wykonawcy jest realizacja remontu wybranych pomieszczeń na poddaszu oraz na II piętrze Kolegium Cieszkowskich w UP w Poznaniu oraz wykonanie kompleksowego remontu toalet damskiej i męskiej zlokalizowanych w budynku Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,b) Część nr 2 – Remont toalet ogólnodostępnych w budynku przy ul. Wojska Polskiego 71 C, Poznań
2. W części nr 2 remont obejmuje Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowego remontu toalet damskiej i męskiej zlokalizowanych w budynku Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, obejmującego roboty demontażowe, budowlane‑wykończeniowe, sanitarne oraz elementy wyposażenia stałego, zgodnie z przedmiarem robót -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest Załącznik nr 5b do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 96425,09 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126290,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299989,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126290,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Hydrotechnicznych i Budowlanych HYDROSERVIS mgr inż. Krzysztof Sporny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9721060356
7.3.3) Ulica: Żerniki 24D
7.3.4) Miejscowość: Oborniki
7.3.5) Kod pocztowy: 64-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126290,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72394,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298989,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72394,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Hydrotechnicznych i Budowlanych HYDROSERVIS mgr inż. Krzysztof Sporny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9721060356
7.3.3) Ulica: Żerniki 24D
7.3.4) Miejscowość: Oborniki
7.3.5) Kod pocztowy: 64-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72394,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni
| 2026-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |