„Dostawa, montaż i uruchomienie laserowego projektora kinowego DCI 4K wraz z niezbędnym osprzętem oraz integracja systemu oświetlenia widowni w Sali widowiskowej Stargardzkiego Centrum Kultury ”

STARGARDZKIE CENTRUM KULTURY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00300639
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00300639/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-22 09:28
Lokalizacja
Stargard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-81c93de6-2ae9-4731-8952-aea370184012
Identyfikator
8541003379
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Projektory filmoweUsługi szkolenia personeluSerweryUrządzenia komputeroweRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweUsługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)

Wykonawcy

1 przyznane

'AWACO PROJECT' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
563 340 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300639 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa, montaż i uruchomienie laserowego projektora kinowego DCI 4K wraz z niezbędnym osprzętem oraz integracja systemu oświetlenia widowni w Sali widowiskowej Stargardzkiego Centrum Kultury ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STARGARDZKIE CENTRUM KULTURY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810684158

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105

1.5.2.) Miejscowość: Stargard

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 513735833

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@sck.stargard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sck.stargard.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sckstargard.ezamawiajacy.pl/pn/SCKSTGD/demand/281700/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa, montaż i uruchomienie laserowego projektora kinowego DCI 4K wraz z niezbędnym osprzętem oraz integracja systemu oświetlenia widowni w Sali widowiskowej Stargardzkiego Centrum Kultury ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81c93de6-2ae9-4731-8952-aea370184012

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300639

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015712/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup projektora laserowego 4K 2d wraz z oprzyrządowaniem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231703

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/SCK/231-05/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 470000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa, montaż i uruchomienie laserowego projektora kinowego DCI 4K wraz z niezbędnym osprzętem oraz integracja systemu oświetlenia widowni w Sali widowiskowej Stargardzkiego Centrum Kultury ”

1. Przedmiotem zamówienia jest :
1) demontaż istniejącego projektora kinowego oraz serwera,
2) dostawa, montaż, uruchomienie, kalibracja laserowego projektora kinowego DCI 4K 2D wraz z niezbędnym osprzętem – szczegółowo wskazanym w załączniku nr 7 do SWZ,
3) dostawa modułu integracji bezpotencjałowej oraz sumatora sygnałów DMX512 szczegółowo opisanych w załączniku nr 7 do SWZ wraz z wykonaniem integracji systemu kinotechnicznego z istniejącym systemem sterowania oświetleniem pobytowym widowni sali widowiskowo-kinowej,
4) przeszkolenie pracowników Zamawiającego w obsłudze urządzeń, o których mowa w pkt. 2) oraz pkt. 3) - powyżej
5) wykonywanie przeglądów serwisowych urządzeń, o których mowa w pkt. 2) w okresie gwarancji celem zachowania uprawnień Zamawiającego wynikających z gwarancji oraz przeglądów gwarancyjnych jeżeli takie będą wymagane do jej zachowania

4.5.3.) Główny kod CPV: 38652000-0 - Projektory filmowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

48820000-2 - Serwery

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)

38652000-0 - Projektory filmowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 563340,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 563340,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 563340,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AWACO PROJECT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5212999790

7.3.3) Ulica: ul. Olesińska 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-548

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 563340,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy