Zakup stacji opisowych obrazów medycznych dla Szpitala w Puszczykowie.

SZPITAL W PUSZCZYKOWIE IM. PROF. S.T. DĄBROWSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00300650
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00300650/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-22 09:31
Lokalizacja
Puszczykowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bdc3ad84-c948-4738-bb0c-5bfa6bc57c74
Identyfikator
7772754458
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia diagnostyczneSystemy diagnostyczneMonitory

Wykonawcy

1 przyznane

ALTERIS SPÓŁKA AKCYJNAKatowice, PL · lot 0
989 730 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300650 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup stacji opisowych obrazów medycznych dla Szpitala w Puszczykowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL W PUSZCZYKOWIE IM. PROF. S.T. DĄBROWSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 634552438

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Puszczykowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-040

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: przetargi@rekeep.pl

1.5.8.) Numer faksu: przetargi@rekeep.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalwpuszczykowie.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szpitalpuszczykowo.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bdc3ad84-c948-4738-bb0c-5bfa6bc57c74

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup stacji opisowych obrazów medycznych dla Szpitala w Puszczykowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdc3ad84-c948-4738-bb0c-5bfa6bc57c74

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300650

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Numer projektu KPOD.07.02-IP.10-0088/24, tytuł projektu.: „Zakup nowoczesnego sprzętu dla Szpitala w Puszczykowie im. prof. S.T. Dąbrowskiego S.A. oraz modernizacja Oddziału Urologii w celu podniesienia jakości świadczonych usług w zakresie onkologii”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251511

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Szp.12/ 41 /2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 897000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup stacji opisowych obrazów medycznych dla Szpitala w Puszczykowie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony został w Załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33124110-9 - Systemy diagnostyczne

33195100-4 - Monitory

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 989730,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 989730,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 989730,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTERIS SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 278261920

7.3.3) Ulica: ul. Ceglana 35

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-514

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 989730,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy