Modernizacja oświetlenia na terenie gminy Nieporęt
Gmina Nieporęt
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00300769
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300769/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-22 09:55
- Lokalizacja
- Nieporęt, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f535e9a-70d4-4e12-87b6-91ea55dbcf54
- Identyfikator
- 5361765293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300769 z dnia 2026-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia na terenie gminy Nieporęt
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nieporęt
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270519
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Nieporęt
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-126
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@nieporet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieporet.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nieporet.ezamawiajacy.pl/pn/nieporet/demand/280720/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia na terenie gminy Nieporęt2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f535e9a-70d4-4e12-87b6-91ea55dbcf54
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300769
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034842/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Nieporęt
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197014
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZF.271.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację oświetlenia ulicznego polegającą na wymianie opraw na oprawy wykonane w technologii LED na terenie Gminy Nieporęt w następujących lokalizacjach :
1) ul. Małołęcka w Aleksandrowie na odcinku od ul. Polnej do ul. Leśnej - ilość opraw 6 szt.
2) ul. Małołęcka w Izabelinie na odcinku od ul. Leśnej do ul. Szkolnej - ilość opraw 26 szt.
3) ul. Strużańska w Józefowie na odcinku od ul. Leśnej do ronda w Józefowie - ilość opraw 46 szt.
4) ul. Szkolna w Izabelinie – ilość opraw 26 szt.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) wykonanie obliczeń fotometrycznych, których wyniki nie mogą być gorsze niż wyniki obliczeń referencyjnych,
2) demontaż starych opraw oświetleniowych wraz z niezbędnym osprzętem i ich utylizację,
3) dostawę wraz z montażem 104 opraw oświetleniowych wykonanych w technologii LED,
4) wykonanie niezbędnych prac elektroenergetycznych związanych z wymianą opraw,
5) malowanie wysięgników na kolor RAL 9006 przy ul. Małołęckiej,
6) wymianę podstaw bezpiecznikowych na linii napowietrznej wraz bezpiecznikami oraz z przewodem do opraw - wymiana na kabel odporny na UV YKY 3x1,5 mm2 przy ul. Małołęckiej,
7) sporządzenie pomiarów oświetlenia dla każdej z lokalizacji,
8) sporządzenie dokumentacji powykonawczej po dwa egzemplarze dla każdej lokalizacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85464,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201437,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85464,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELES-BUD Ewa Konopka-Strusińska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522005248
7.3.3) Ulica: ul. Czarna 50
7.3.4) Miejscowość: Kobyłka
7.3.5) Kod pocztowy: 05-230
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85464,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |