„Poprawa efektywności energetycznej i redukcja emisji gazów cieplarnianych (...) na terenie Gminy Poddębice”; Zad. 2: Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku SP im. T. Kościuszki w Niemysłowie

Gmina Poddębice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00300866
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00300866/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-22 10:18
Lokalizacja
Poddębice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-286d6cb9-8fbe-4e1a-9cd6-6c3bb44d4650
Identyfikator
8281355100
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówStolarka budowlanaKonstrukcje i części konstrukcjiFarby, lakiery i mastyksyWyroby stosowane w budownictwieMateriały konstrukcyjne i elementy podobneRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachInstalacje mechaniczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty malarskie i szklarskiePokrywanie podłóg i ścianMaszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenieUrządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczneSłoneczne moduły fotoelektryczneInne instalacje elektryczneSprzęt i aparatura elektryczna

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "REM-BUD" J.KAROWSKI, A.PIKALSKI SPÓŁKA JAWNAPłock, PL · lot 0
3 148 980,49 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300866 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa efektywności energetycznej i redukcja emisji gazów cieplarnianych (...) na terenie Gminy Poddębice”; Zad. 2: Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku SP im. T. Kościuszki w Niemysłowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poddębice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934387

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łódzka 17/21

1.5.2.) Miejscowość: Poddębice

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: (43) 678-25-80

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@poddebice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://poddebice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1293231

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Poprawa efektywności energetycznej i redukcja emisji gazów cieplarnianych (...) na terenie Gminy Poddębice”; Zad. 2: Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku SP im. T. Kościuszki w Niemysłowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-286d6cb9-8fbe-4e1a-9cd6-6c3bb44d4650

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300866

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00007012/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Poprawa efektywności energetycznej i redukcja emisji gazów cieplarnianych poprzez termomodernizację budynków na terenie Gminy Poddębice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedsięwzięcie inwestycyjne współfinansowane jest ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027, Działanie FELD.02.01 Efektywność Energetyczna (Typ 1 i 2)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203735

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGKM.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa efektywności energetycznej i redukcja emisji gazów cieplarnianych poprzez termomodernizację budynków na terenie Gminy Poddębice”, dla:
Zadania nr 2: „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie” wraz z wprowadzeniem usprawnień i udogodnień dla osób niepełnosprawnych zgodnie z opracowaną wielobranżową dokumentacją.
Przedmiotowa inwestycja obejmuje prace w zakresie:
a) kompleksowej modernizacji energetycznej budynku Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie;
b) dostosowania budynku Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie do potrzeb osób z niepełnosprawnością;
c) opracowania ekspertyz ornitologicznych i chiropterologicznych,
d) sporządzenie audytu energetycznego potwierdzającego osiągnięcie założonych oszczędności energetycznych i sporządzenie świadectwa charakterystyki energetycznej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 12 i 13 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44220000-8 - Stolarka budowlana

44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

44800000-8 - Farby, lakiery i mastyksy

44420000-0 - Wyroby stosowane w budownictwie

44100000-1 - Materiały konstrukcyjne i elementy podobne

45000000-7 - Roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45350000-5 - Instalacje mechaniczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie

31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3148980,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3993339,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3148980,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remottowo-Budowlany "REM-BUD" J. Karowski, A. Pilarski Sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 774 21 21 984

7.3.3) Ulica: Tysiąclecia 10 lok. 17

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3148980,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane