Realizacja audytów wraz z szkoleniem w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL” – Cyberbezpieczne Wodociągi, finansowanego z KPO

Gospodarka Komunalna "Stara Biała" Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00300959
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00300959/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-22 10:42
Lokalizacja
Biała, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f316b5f-354d-403c-a3ed-89018f475bf2
Identyfikator
7743213406
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300959 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja audytów wraz z szkoleniem w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL” – Cyberbezpieczne Wodociągi, finansowanego z KPO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gospodarka Komunalna "Stara Biała" Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146236488

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Andrzeja Kmicica 33

1.5.2.) Miejscowość: Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-411

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: t.koper@gkstarabiala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.starabiala.pl/jednostki-organizacyjne/gospodarka-komunalna-stara-biala-sp-z-o-o

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f316b5f-354d-403c-a3ed-89018f475bf2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zaopatrzenie w wodę, odprowadzanie ścieków

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja audytów wraz z szkoleniem w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL” – Cyberbezpieczne Wodociągi, finansowanego z KPO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f316b5f-354d-403c-a3ed-89018f475bf2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300959

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00137537/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Realizacja audytów wraz z szkoleniem w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL” – Cyberbezpieczne Wodociągi, finansowanego z KPO

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Cyberbezpieczne Wodociągi”, realizowanego w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287032

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZT/442/5/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 35000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Skrócony opis przedmiotu zamówienia: 1. Testy bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej, 2. Szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla pracowników, 3. Opracowanie i wdrożenie dokumentacji SZBI

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej (jedynej) złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota przewidziana przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia wynosi 41 000,00 zł brutto, natomiast złożona oferta opiewa na łączną cenę 55 510,00 zł brutto.
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny złożonej oferty. Tym samym spełnione zostały kumulatywnie obie przesłanki określone w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, a prowadzenie postępowania oraz zawarcie umowy w sprawie zamówienia stało się niemożliwe. W związku z powyższym unieważnienie postępowania jest zasadne i konieczne.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55510 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55510 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi