Wykonanie dokumentacji projektowo-wykonawczo-kosztorysowej Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie „Nowoczesna i przyjazna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w ramach projektu EFRR”
Powiat Sztumski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00300969
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300969/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-22 10:44
- Lokalizacja
- Sztum, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af860c03-408d-400e-ac18-ab85c093daea
- Identyfikator
- 5792230929
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300969 z dnia 2026-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-wykonawczo-kosztorysowej Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie „Nowoczesna i przyjazna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w ramach projektu EFRR”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sztumski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192638080
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 31
1.5.2.) Miejscowość: Sztum
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-400
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 552677420
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatsztumski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsztumski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13203171.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo-wykonawczo-kosztorysowej Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie „Nowoczesna i przyjazna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w ramach projektu EFRR”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af860c03-408d-400e-ac18-ab85c093daea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300969
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00075813/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Dokumentacja projektowa modernizacji budynku ZS im. Kasprowicza w Sztumie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
EFRR - Pomorskie wsparcie edukacji włączającej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275670
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.272.13.2026.MC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla wykonania robót budowlanych dla: Wykonanie dokumentacji projektowo-wykonawczo-kosztorysowej Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie „Nowoczesna i przyjazna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w ramach projektu EFRR” dla robót budowlanych polegających na adaptacji mieszkania służbowego na potrzeby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej wraz z remontem pozostałych pomieszczeń poradni w ramach programu „Pomorskie wsparcie edukacji włączającej”.
W skład przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie/uzyskanie:
1) inwentaryzacji budowlanej wraz opisem instalacji wewnętrznych i zewnętrznych –2 egz.;
2) audytów: dostępności, bezpieczeństwa w tym pożarowego, energetycznego, elektrycznego (bilans mocy), akustycznego – 2 egz.;
3) ekspertyzy techniczno-konstrukcyjno-instalacyjnej – 2 egz.;
4) projektu zagospodarowania terenu – 3 egz.;
5) wielobranżowego projektu architektoniczno-budowlanego – 4 egz.;
6) załączników do projektów – 4 egz.;
7) opracowania rozwiązań zamiennych w stosunku do wymaganych warunków technicznych wraz ze zgodami na odstępstwa – 2 egz.;
8) wielobranżowego projektu technicznego – 4 egz.;
9) wielobranżowego projektu wykonawczego – 3 egz.;
10) projektu aranżacji wnętrz zawierającego rozmieszczenie urządzeń– 2 egz.;
11) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – 1 egz.;
12) kosztorysu inwestorskiego i przedmiaru robót budowanych – 2 egz.;
13) Studium wykonalności projektu – 1 egz.;
14) Informacji o wpływie na środowisko, dokumenty z procedury oddziaływania na środowisko, zaświadczenie z RDOŚ za monitorowanie Natury 2000 – 1 egz.;
15) Harmonogram rzeczowo-finansowy – 1 egz.;
16) całości na elektronicznym nośniku danych, w tym w formatach umożliwiających edycję plików (doc., pdf., dwg., ath., xls., ) – 1 szt.;
17) świadczenie usługi nadzoru autorskiego w toku wykonywania robót budowlanych zgodnie z ustawą Prawo Budowlane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 03.06.2026 r. Zamawiający na platformie e-Zamówienia zamieścił ogłoszenie o zamówieniu nr 2026/BZP 00275670 dotyczące w/w postępowania prowadzonego w trybie podstawowym na podstawie art. 275 ust. 1 PZP. Do dnia otwarcia ofert, tj. do dnia 12.06.2026 r. wpłynęły 2 oferty Wykonawców. Cena najkorzystniejszej oferty, spośród niepodlegających odrzuceniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 66 420,00 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177735,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189000,00 PLN
| 2026-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |