Wykonanie windy zewnętrznej przy budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana Przybosia w Warszawie w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00300982
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00300982/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-22 10:46
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aae64f13-87d9-47d5-a049-c86a22430644
Identyfikator
5262387988
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

INTERO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
545 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300982 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie windy zewnętrznej przy budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana Przybosia w Warszawie w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000800769

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Białobrzeska, 27

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-340

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp61@eduwarszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp61.edupage.org/?

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aae64f13-87d9-47d5-a049-c86a22430644

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie windy zewnętrznej przy budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana Przybosia w Warszawie w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aae64f13-87d9-47d5-a049-c86a22430644

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300982

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00178814/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie windy zewnętrznej przy budynku Szkoły Podstawowej Nr 61 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210636

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 479674,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie windy zewnętrznej przy budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana Przybosia w Warszawie w formule „zaprojektuj i wybuduj”, w tym:
a) wykonanie dokumentacji projektowej, zwanej dalej „Dokumentacją”, ze wszelkimi wymaganymi opiniami i uzgodnieniami umożliwiającymi prawidłowe wykonanie robót budowlanych przedmiotowego zadania,
b) wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji, zwanych dalej „Robotami”.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do SWZ (program funkcjonalno-użytkowy) oraz w zaleceniach konserwatorskich, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 545000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 820410,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 545000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTERO SERWIS SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182188061

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 545000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy w terminach:
• dla zakresu określonego w pkt 3 ppkt.1) lit. a), tj. wykonania dokumentacji projektowo-kosztorysowej - do 90 dni od daty zawarcia umowy,
• dla zakresu określonego w pkt 3 ppkt.1) lit. b), tj. wykonania robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji – do 150 dni od przekazania terenu budowy.
Zamawiający protokolarnie przekaże wykonawcy teren budowy w terminie do 10 dni, licząc od dnia zawarcia umowy.
2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane