"Aktywny Maluch – Utworzenie Klubu Dziecięcego w Gorzkowie Osadzie” - dostawa wyposażenia z montażem oraz pomocy dydaktycznych""

Gmina Gorzków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00301031
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00301031/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-22 10:57
Lokalizacja
Gorzków-Osada, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dfcf2438-2806-4596-876b-f9f5741c88d9
Identyfikator
5641691130
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble przedszkolneUrządzenia multimedialnePomoce dydaktyczneZabawkiSprzęt kuchenny

Wykonawcy

1 przyznane

MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
230 901 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00301031 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Aktywny Maluch – Utworzenie Klubu Dziecięcego w Gorzkowie Osadzie” - dostawa wyposażenia z montażem oraz pomocy dydaktycznych""

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorzków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371695

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 9

1.5.2.) Miejscowość: Gorzków-Osada

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-315

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: +84 68 38 156

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gorzkow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorzkow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dfcf2438-2806-4596-876b-f9f5741c88d9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Aktywny Maluch – Utworzenie Klubu Dziecięcego w Gorzkowie Osadzie” - dostawa wyposażenia z montażem oraz pomocy dydaktycznych""

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dfcf2438-2806-4596-876b-f9f5741c88d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301031

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043111/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Aktywny Maluch – Utworzenie Klubu Dziecięcego w Gorzkowie Osadzie” - dostawa wyposażenia z montażem oraz pomocy dydaktycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie współfinansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 na dofinansowanie realizacji zadania dotyczącego tworzenia nowych miejsc opieki nad dziećmi w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029–edycja 8

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218280

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2026.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia wraz z montażem oraz do-stawa pomocy dydaktycznych w ramach zadania pn. „Aktywny Maluch – Utwo-rzenie Klubu Dziecięcego w Gorzkowie Osadzie – dostawa wyposażenia z montażem oraz pomocy dydaktycznych” w asortymencie, ilościach i na zasa-dach wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ).
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) dostawę i montaż mebli,
2) dostawę i montaż urządzeń AGD,
3) dostawę i montaż urządzeń multimedialnych,
4) dostawę pomocy dydaktycznych i zabawek.
4.3. Wszystkie dostarczone przez Wykonawcę urządzenia i wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, nieuszkodzone, wolne od wad, kompletne, zdatne do prawidło-wej eksploatacji zgodnie z zakresem funkcjonalnym i przeznaczeniem, stanowić wyłączną własność Wykonawcy i być wolne od praw i roszczeń osób trzecich, a także muszą posiadać stosowne dokumenty (certyfikat, atest bezpieczeństwa lub deklarację zgodności producenta potwierdzającą spełnianie wymogów, karty katalogowe producenta zawierające wszystkie parametry techniczno – eksploatacyjne, itp.). Użycie materiałów czy urządzeń bez stwierdzenia ich pochodzenia jest niedopuszczalne. Zamontowanie materiałów czy urządzeń, które nie będą spełniać ww. wymagań skutkować będzie bezwzględnym demontażem na koszt Wykonawcy i ze skutkami z tego wynikającymi.
4.4. Dostarczony asortyment musi być oznaczony zgodnie z obowiązującymi przepisa-mi, a w szczególności znakami bezpieczeństwa. Każda zabawka dla dzieci powinna posiadać oznaczenie „CE” oraz „EN71” lub równoważne.
4.5. Organizacja transportu i odpowiedzialność za transport Przedmiotu zamówienia do Klubu Dziecięcego w Gorzkowie-Osadzie zlokalizowanego: ul. Główna 21, 22-315 Gorzków-Osada, rozładunek zamówienia, jego montaż w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz koszty z tym związane leżą po stronie Wykonawcy;
4.6. Wykonawca zabezpieczy Przedmiot zamówienia na czas transportu w następujący sposób: elementy dostawy zostaną dostarczone w oryginalnych opakowaniach, dodatkowo zabezpieczonych przed uszkodzeniem podczas załadunku, transportu i rozładunku;
4.7. Wykonawca przekaże Zamawiającemu wraz ze sprzętem wszystkie niezbędne in-strukcje użytkowania, wymagane prawem certyfikaty zgodności oraz dokumenty gwarancyjne w języku polskim. Wykonawca poza dostawą systemu zapewni rów-nież jego prawidłowy montaż, rozruch, wstępną konfigurację i przeszkolenie per-sonelu Zamawiającego.
4.8. Zamawiający informuje, że termin wykonania umowy ma priorytetowe znaczenie w związku z dofinansowaniem realizacji zadania ze środków Krajowego Planu Od-budowy i Zwiększania Odporności, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 na dofinansowanie realizacji zadania dotyczącego tworzenia nowych miejsc opieki nad dziećmi w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029 – edycja 8.
4.10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39161000-8 - Meble przedszkolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

37520000-9 - Zabawki

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230901,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 296790,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230901,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251933448

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230901,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31
2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy