Zagospodarowanie plaży nad rzeką Wisłok na cele rekreacyjne

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00517307
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00517307/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-26 10:22
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-beda1d00-0b36-41d0-a4d6-891de7c9131e
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonychŁawkiPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR KOPEĆDzikowiec, PL · lot 0
2 701 223,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00517307 z dnia 2024-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie plaży nad rzeką Wisłok na cele rekreacyjne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-beda1d00-0b36-41d0-a4d6-891de7c9131e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie plaży nad rzeką Wisłok na cele rekreacyjne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-beda1d00-0b36-41d0-a4d6-891de7c9131e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517307

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019542/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Zagospodarowanie plaży nad rzeką Wisłok na cele rekreacyjne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466872

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.75.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja roboty budowlanej polegającej na wykonaniu i dostarczeniu oraz montażu elementów małej architektury, wykonaniu utwardzeń terenu i nasadzeń.

W ramach zadania planowany jest montaż elementów małej architektury
(20 szt. siedzisk, 4 szt. ławek, 3 szt. leżaków, 5 szt. leżaków na płycie, 2 szt. ram widokowych, 1 szt. regulaminu, 8 szt. koszy na śmieci, 4 szt. pergoli, 8 szt. lamp solarnych, 1 szt. tabliczki informacyjnej, 2 szt. stojaków na rowery, wykonanie podestów drewnianych (200m2) wykonanie nawierzchni utwardzonej żwirowej i piaskowej (ok 2400 m2). wykonanie nasadzeń krzewów, bylin, traw.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:

1.Opis przedmiotu zamówienia,
2. Specyfikacje Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
3. przedmiar robót,
4. projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami

stanowiące załączniki do specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39113600-3 - Ławki

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2701223,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3957206,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2701223,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Artur Kopeć ARKO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141335712

7.3.4) Miejscowość: Dzikowiec

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2701223,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 77 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia: do 11 tygodni od dnia zawarcia umowy.
2024-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane