Remont drogi powiatowej nr 1356T Chmielowice-Drochów Dolny – Drochów Dolny ul. Ogrodowa i Wspólna oraz Obice ul. Kościelna

Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00301293
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00301293/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-22 12:02
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a05eb93a-54fa-430e-9654-6f9f3af8aca8
Identyfikator
9591645790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

Zakładem Robót Drogowych DUKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąNowiny, PL · lot 0
783 882,44 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00301293 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1356T Chmielowice-Drochów Dolny
– Drochów Dolny ul. Ogrodowa i Wspólna oraz Obice ul. Kościelna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach

1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Wrzosowa 44, 25-211 Kielce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291087120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrzosowa 44

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-211

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pzdkielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzdkielce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzdkielce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 1356T Chmielowice-Drochów Dolny
– Drochów Dolny ul. Ogrodowa i Wspólna oraz Obice ul. Kościelna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a05eb93a-54fa-430e-9654-6f9f3af8aca8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301293

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041479/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Remont drogi powiatowej nr 1356T Chmielowice-Drochów Dolny – Drochów Dolny ul. Ogrodowa i Wspólna oraz Obice ul. Kościelna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185437

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.26.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 861231,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 1356T Chmielowice-Obice-Grabowiec na odcinkach od km: 1+735 do km: 1+965 oraz od km: 1+965 do km: 3+315 na terenie gminy Morawica o łącznej długości 1580,00 m.
W zakres remontu wchodzi w szczególności:
1. na odcinku od km: 1+735 do km: 1+965 drogi powiatowej
nr 1356T w miejscowości Drochów Dolny ul. Ogrodowa:
a) ścinka obustronna poboczy śr. grubości 10 cm i szerokości 0,50 m,
b) wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości 100kg/m2, dla ruchu KR-1,
c) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4 cm dla ruchu KR-1,
d) odmulenie istniejącego rowu śr. gr. 30 cm,
e) oczyszczenie przepustów zjazdowych o Ø 40 cm z namułu- średnia zamulenia 30% światła przepustu,
d) umocnienie poboczy materiałem kamiennym gr. 8 cm i szer. 0,50 m obustronnie.
2. na odcinku od km: 1+965 do km: 3+315 drogi powiatowej nr 1356T w miejscowościach Drochów Dolny ulica Wspólna i Obice ul. Kościelna:
a) roboty rozbiórkowe w tym:
- krawężników i obrzeży betonowych,
- nawierzchni z kostki betonowej na wjazdach i chodniku,
- nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm,
b) remont chodnika i wjazdów na posesje w tym:
- uzupełnienie podbudowy z kruszywa łamanego śr. gr. 5 cm pod chodnik,
- ustawienie krawężników betonowych 20x30 na ławie z betonu,
- ustawienie obrzeży betonowych 6x20 na ławie z oporem z betonu,
- ułożenie nawierzchni wjazdów i chodnika z kostki betonowej
gr. 8 cm pochodzącej z rozbiórki,
c) remont nawierzchni jezdni:
- frezowanie profilujące istniejącej nawierzchni bitumicznej
śr. gr. 4 cm,
- ułożenie masy bitumicznej w miejscu rozebranego cieku z kostki betonowej gr. 5 cm,
- ułożenie siatki przeciwspękaniowej,
- wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości 100 kg/m2, dla ruchu KR-1,
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4 cm dla ruchu KR-1,
d) roboty wykończeniowe w tym:
- ścinka pobocza gr. 10 cm, szer. 1,00 m,
- umocnienie poboczy materiałem kamiennym gr. 6 cm i szer.
1,00 m,
- odmulenie istniejącego rowu śr. gr. 30 cm,
- oczyszczenie przepustów zjazdowych o Ø 40 cm z namułu - średnia zamulenia 30% światła przepustu,
- regulacja pionowa studzienek wpustowych kanalizacji deszczowej,
- oznakowanie poziome grubowarstwowe – znaki P-10.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 783882,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 872268,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 783882,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Drogowych „DUKT” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591982659

7.3.3) Ulica: Zakładowa 17

7.3.4) Miejscowość: Nowiny

7.3.5) Kod pocztowy: 26-052

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie części robót drogowych: na dzień składania oferty przetargowej Wykonawcy nie są znani.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 783882,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane