WYMIANA PODŁOGI W HALI SPORTOWEJ PRZY UL. MICKIEWICZA 30 W PRZEMYŚLU W RAMACH ZADANIA PN. „PRZEBUDOWA I ODBUDOWA ZAPLECZA SZATNIOWO - MAGAZYNOWEGO ORAZ WYKONANIE PODŁOGI W HALI SPORTOWEJ W PRZEMYŚLU”
Gmina Miejska Przemyśl
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00301322
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00301322/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-22 12:07
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-722e8d47-1da9-45ac-b70f-0a33110c70fb
- Identyfikator
- 7952319592
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00301322 z dnia 2026-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYMIANA PODŁOGI W HALI SPORTOWEJ PRZY UL. MICKIEWICZA 30 W PRZEMYŚLU W RAMACH ZADANIA PN. „PRZEBUDOWA I ODBUDOWA ZAPLECZA SZATNIOWO - MAGAZYNOWEGO ORAZ WYKONANIE PODŁOGI W HALI SPORTOWEJ W PRZEMYŚLU”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Przemyśl
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900341
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@um.przemysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przemysl.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYMIANA PODŁOGI W HALI SPORTOWEJ PRZY UL. MICKIEWICZA 30 W PRZEMYŚLU W RAMACH ZADANIA PN. „PRZEBUDOWA I ODBUDOWA ZAPLECZA SZATNIOWO - MAGAZYNOWEGO ORAZ WYKONANIE PODŁOGI W HALI SPORTOWEJ W PRZEMYŚLU”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-722e8d47-1da9-45ac-b70f-0a33110c70fb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301322
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027073/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa i odbudowa zaplecza szatniowo-magazynowego oraz wykonanie podłogi w hali sportowej w Przemyślu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
UZASADNIENIE FAKTYCZNE:
Zamawiający przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym. W toku postępowania wszystkie złożone oferty zostały odrzucone z uwagi na niespełnienie wymagań określonych
w dokumentach zamówienia. W konsekwencji postępowanie nie doprowadziło do wyboru wykonawcy i zostało unieważnione.
UZASADNIENIE PRAWNE:
Art. 305 pkt 2 Pzp
W przedmiotowej sprawie przesłanka ta została spełniona, ponieważ w uprzednio przeprowadzonym postępowaniu wszystkie złożone oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 i/lub pkt 5 ustawy Pzp, tj. z uwagi na niespełnianie przez wykonawców warunków udziału w postępowaniu lub niezgodność treści ofert z warunkami zamówienia. Jednocześnie pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. W związku
z powyższym zachodzą podstawy do udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-fee75681-f990-4a0d-968b-c2647f5de5e5
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3596100,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wymianie istniejącej podłogi hali sportowej na nową drewnianą podłogę sportową wraz z wykonaniem nowych warstw posadzkowych, zabezpieczeń przeciwwilgociowych, instalacji zasilania koszy najazdowych oraz instalacji sterowania zegarami 24 sekundowymi, montaż 3 szt. stojaków na rowery tupu „U” oraz wykonanie i montaż tablicy informacyjnej o dofinansowaniu ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45262321-7 - Wyrównywanie podłóg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KWP INŻYNIERIA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 543934216
7.3.4) Miejscowość: Chotyniec
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3458952,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-068.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |