DZIAŁANIE NR 4–Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław” – Termomodernizacja MP 10 w Jarosławiu finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej

GMINA MIEJSKA JAROSŁAW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00301474
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00301474/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-22 12:39
Lokalizacja
Jarosław, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0cba9cf0-9d1e-490a-888f-b9117e281b9f
Identyfikator
7922031550
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyInne instalacje elektryczneRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty izolacyjnePokrywanie podłóg i ścianRoboty rozbiórkoweRoboty ciesielskieInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty malarskieTynkowanieInstalowanie drzwiZnaki i podobne elementyRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychMontaż instalacji piorunochronnejInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

JNS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
657 427,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00301474 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
DZIAŁANIE NR 4–Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław” – Termomodernizacja MP 10 w Jarosławiu finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Jarosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@um.jaroslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastojaroslaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1305807

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DZIAŁANIE NR 4–Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław” – Termomodernizacja MP 10 w Jarosławiu finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cba9cf0-9d1e-490a-888f-b9117e281b9f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301474

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076525/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.35 Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych - MP10

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229732

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.21.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 604941,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tytuł projektu:
Przyjedź – Zobacz – Zostań – Jarosław Miasto Otwarte na Ludzi. Poprawa jakości życia poprzez innowacyjne rozwiązania społeczne i technologiczne – integracja nowoczesnych technologii, edukacji i działań społecznych w celu budowania lepszej przyszłości.
POLSKO-SZWAJCARSKI PROGRAM ROZWOJU MIAST
Dofinansowany z Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych Państw Członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej
Nazwa zadania:

FSZ – DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław” – Termomodernizacja Miejskiego Przedszkola nr 10 w Jarosławiu finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

44423400-5 - Znaki i podobne elementy

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 657427,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 782279,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 657427,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JNS SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170426456

7.3.3) Ulica: Pułaskiego 3

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-011

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 657427,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane