Budowa chodnika wraz z przejściem dla pieszych przy drodze wojewódzkiej nr 966 w miejscowości Tomaszkowice i Przebieczany, gmina Biskupice w km ok. od odc. 020 km 0+628 do odc. 020 km 0+772

Gmina Biskupice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00301571
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00301571/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-22 12:56
Lokalizacja
Tomaszkowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-162ae581-e19f-403d-9ef7-a6cd3f6e4ef2
Identyfikator
6831573055
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRóżny sprzęt transportowy i części zapasoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógDrogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjneRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

BUDEMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzasław 162, PL · lot 0
595 340,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00301571 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika wraz z przejściem dla pieszych przy drodze wojewódzkiej nr 966 w miejscowości Tomaszkowice i Przebieczany, gmina Biskupice w km ok. od odc. 020 km 0+628 do odc. 020 km 0+772

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biskupice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556010

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tomaszkowice 455

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12 289 70 70

1.5.8.) Numer faksu: brak

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@biskupice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugbiskupice

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-162ae581-e19f-403d-9ef7-a6cd3f6e4ef2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika wraz z przejściem dla pieszych przy drodze wojewódzkiej nr 966 w miejscowości Tomaszkowice i Przebieczany, gmina Biskupice w km ok. od odc. 020 km 0+628 do odc. 020 km 0+772

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-162ae581-e19f-403d-9ef7-a6cd3f6e4ef2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301571

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040566/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Budowa chodnika wraz z przejściem dla pieszych przy drodze wojewódzkiej nr 966 w miejscowości Tomaszkowice i Przebieczany, gmina Biskupice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227494

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPI.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 551672,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika wraz z przejściem dla pieszych przy drodze wojewódzkiej nr 966 w miejscowości Tomaszkowice i Przebieczany, gmina Biskupice w km ok. od odc. 020 km 0+628 do odc. 020 km 0+772.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj. załącznik nr 4 oraz 4.1 - dokumentacja techniczna tj. dokumentacja projektowa budowlana i wykonawcza, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

34900000-6 - Różny sprzęt transportowy i części zapasowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 595340,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 621168,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 595340,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDEMEX Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6812034825

7.3.3) Ulica: Czasław 162

7.3.4) Miejscowość: Raciechowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-415

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 595340,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-13
2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane