Dostawa, montaż oraz najem dystrybutorów filtrujących wodę z sieci wodociągowej wraz z ich obsługą serwisową w okresie najmu (24 miesięcy) w obiektach USK (2) Wrocław, (1) Strzelin

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00301604
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00301604/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-22 13:03
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1f5da910-727b-48ea-866c-dc7f5ce19a95
Identyfikator
8981816856
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny wydające napoje

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00301604 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż oraz najem dystrybutorów filtrujących wodę z sieci
wodociągowej wraz z ich obsługą serwisową w okresie najmu (24 miesięcy) w
obiektach USK (2) Wrocław, (1) Strzelin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289012

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borowska 213

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-556

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sylwia.oblokowska@usk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, montaż oraz najem dystrybutorów filtrujących wodę z sieci
wodociągowej wraz z ich obsługą serwisową w okresie najmu (24 miesięcy) w
obiektach USK (2) Wrocław, (1) Strzelin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f5da910-727b-48ea-866c-dc7f5ce19a95

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301604

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00083506/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.44 Dostawa, montaż oraz najem dystrybutorów filtrujących wodę z sieci wodociągowej wraz z ich obsługą serwisową w okresie najmu (24 miesięcy) w obiektach USK we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244777

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.242.205.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż oraz najem dystrybutorów filtrujących wodę z sieci
wodociągowej wraz z ich obsługą serwisową w okresie najmu (24 miesięcy) w
obiektach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. J. Mikulicza-Radeckiego we
Wrocławiu (USK) w 2 kompleksach we Wrocławiu oraz jednym w Strzelinie - 1 zadanie

4.5.3.) Główny kod CPV: 42968100-0 - Maszyny wydające napoje

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone do postępowania oferty zostały odrzucone na podst. Art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy PZP.
2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy