Wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniu dodatkowego stanowiska serwisowego Stacji Obsługi Pojazdów SP ZOZ WSPR w Białymstoku przy ul. Pogodnej 22
SP ZOZ WSPR w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00301701
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00301701/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-22 13:23
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f699ea60-9423-44d4-aae2-8138e1fbfc47
- Identyfikator
- 5422503045
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00301701 z dnia 2026-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniu dodatkowego stanowiska serwisowego Stacji Obsługi Pojazdów SP ZOZ WSPR w Białymstoku przy ul. Pogodnej 22
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ WSPR w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050622576
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poleska 89
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-874
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wspr.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pogotowie.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f699ea60-9423-44d4-aae2-8138e1fbfc471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniu dodatkowego stanowiska serwisowego Stacji Obsługi Pojazdów SP ZOZ WSPR w Białymstoku przy ul. Pogodnej 222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f699ea60-9423-44d4-aae2-8138e1fbfc47
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301701
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00615889/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie posadzki z żywicy w dodatkowym stanowisku serwisowym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238088
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EOP.332.19.26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 51527,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniu dodatkowego stanowiska serwisowego Stacji Obsługi Pojazdów SP ZOZ WSPR w Białymstoku przy ul. Pogodnej 22, 15-874 Białystok w następującym zakresie:
a) roboty rozbiórkowe,
b) wylanie nowego betonu posadzkowego oraz wykończenie posadzki warstwą przemysłowej żywicy epoksydowej (w pomieszczeniu i kanale serwisowym),
c) uzupełnienie ubytków i pomalowanie płytek na ścianach we wnętrzu kanału serwisowego,
d) odmalowanie ścian i słupów w pomieszczeniu.
Dokładny zakres rzeczowy i ilościowy robót, warunki realizacji zamówienia oraz opis parametrów zawarty został w Opisie Przedmiotu Zamówienia, STWiORB i dokumentacji projektowej (rysunki techniczne, przedmiar robót) stanowiących załączniki do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 19522100-2 - Żywice epoksydowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu wpłynęły 2 oferty, tj.:• Oferta nr 1/26 złożona przez firmę Dawid Zarzecki prowadzący działalność gospodarczą pod firmą DOMAR Dawid Zarzecki, Hryniewicze 36g, 15-378 Hryniewicze – cena ofertowa brutto: 94 710,00 zł;
• Oferta nr 2/26 złożona przez firmę AMTC POLAND Sp. z o. o., ul. Młodzieży 9D, 30-829 Kraków– cena ofertowa brutto: 125 298,73 zł.
Podstawą unieważnienia postępowania jest art. 255 ust. 3 Pzp gdyż „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”. SP ZOZ WSPR w Białymstoku, na sfinansowanie zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę brutto 63 378,68 zł brutto.
Zamawiający udostępnił powyższą informację na stronie internetowej prowadzonego postępowania (e-Zamówienia oraz www.pogotowie.bialystok.pl) przed otwarciem ofert, które miało miejsce w dniu 28 maja 2026 r. o godzinie 11:00. W niniejszym postępowaniu wpłynęły 2 oferty (jak powyżej). Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia. W tej sytuacji Zamawiający ma prawo unieważnić postępowanie bez wcześniejszego dokonywania wyboru najkorzystniejszej oferty, gdyż wykonywanie dalszych czynności jest niezasadne.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia nr EOP.332.19.26.
| 2026-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |