Miejsce ukrycia dla ludności wraz z pomieszczeniami magazynowo-garażowymi.

Powiat Lipnowski. ul. Sierakowskiego 10 B , 87-600 Lipno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00301725
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00301725/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-22 13:29
Lokalizacja
Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12336424-d4bc-49f9-8f9c-925ae0e117f6
Identyfikator
4660386812
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

"DROGI POWIATOWE LIPNO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL · lot 0
4 100 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00301725 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Miejsce ukrycia dla ludności wraz z pomieszczeniami magazynowo-garażowymi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lipnowski. ul. Sierakowskiego 10 B , 87-600 Lipno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866494

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sierakowskiego 10 B

1.5.2.) Miejscowość: Lipno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@lipnowski.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.lipnowski.powiat.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12336424-d4bc-49f9-8f9c-925ae0e117f6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Miejsce ukrycia dla ludności wraz z pomieszczeniami magazynowo-garażowymi.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12336424-d4bc-49f9-8f9c-925ae0e117f6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301725

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040636/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Miejsce ukrycia dla ludności wraz z pomieszczeniami magazynowo-garażowymi.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241997

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych przez Zamawiającego, o którym mowa w art. 4 pkt 1 Pzp – Powiat Lipnowski, osobie prawnej tj. DROGI POWIATOWE LIPNO Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 8, 87-600 Lipno , ponieważ spełnione są łącznie ustawowe przesłanki. Powiat Lipnowski jako podmiot Zamawiający będący jednostką sektora finansów publicznych posiada 100% udziałów w spółce DROGI POWIATOWE LIPNO Sp. z o.o.
Zamawiający sprawuje nad spółką kontrolę, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej. Ponad 90% działalności spółki DROGI POWIATOWE LIPNO Sp. z o.o. dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez Zamawiającego sprawującego kontrolę, ponadto w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZmZI.272.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa miejsca ukrycia dla ludności wraz z pomieszczeniami magazynowo-garażowymi. Szczegółowy opis przedmiotu zawarty został w dokumentacji
projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4100000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4100000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4100000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogi Powiatowe Lipno Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660438331

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 8

7.3.4) Miejscowość: Lipno

7.3.5) Kod pocztowy: 87-600

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4100000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane