DOSTAWA SAMOCHODÓW NIEOZNAKOWANYCH Z NAPĘDEM 4X4 TYPU FURGON TRANSPORTOWY W ZABUDOWIE BRYGADOWEJ ORAZ TYPU KOMBIVAN
Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00301737
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00301737/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-22 13:32
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe17f86e-686d-4c57-b546-780289a568a7
- Identyfikator
- 5420207868
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00301737 z dnia 2026-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA SAMOCHODÓW NIEOZNAKOWANYCH Z NAPĘDEM 4X4 TYPU FURGON TRANSPORTOWY W ZABUDOWIE BRYGADOWEJ
ORAZ TYPU KOMBIVAN
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050252820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 65
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-003
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.kwp@bk.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podlaska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA SAMOCHODÓW NIEOZNAKOWANYCH Z NAPĘDEM 4X4 TYPU FURGON TRANSPORTOWY W ZABUDOWIE BRYGADOWEJORAZ TYPU KOMBIVAN
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe17f86e-686d-4c57-b546-780289a568a7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301737
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00131831/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.13 Dostawa samochodów nieoznakowanych z napędem 4X4 typu furgon w zabudowie brygadowej oraz typu kombivan
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278160
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 13/S/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 302439,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu nieoznakowanego typu furgon transportowy w zabudowie brygadowej z napędem 4x44.5.3.) Główny kod CPV: 34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła
4.5.5.) Wartość części: 158536,58 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego nieoznakowanego typu kombivan z napędem 4x44.5.3.) Główny kod CPV: 34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła
4.5.5.) Wartość części: 143902,45 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione:
- w zakresie zadania nr 1 (dostawa samochodu nieoznakowanego typu furgon transportowy w zabudowie brygadowej z napędem 4x4) - na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – oferta z najniższą ceną (198.583,50 zł) przekracza kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (195.000,00 zł)
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione :
w zakresie zadania nr 2 (dostawa samochodu osobowego nieoznakowanego typu kombivan z napędem 4x4) - na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – oferta z najniższą ceną (192.126,00 zł) przekracza kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (177.000,00 zł)
| 2026-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |