Przebudowa chodników w kwartale ulic: Chełmońskiego, Grottgera, Czarnieckiego

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00301831
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00301831/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-22 13:50
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50b0681f-a8a4-4af6-bd38-0d4a13a86af4
Identyfikator
6262791135
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE 'DALPOL' PIOTR ZAJĄC, DANIEL CEGLAREK SPÓŁKA JAWNABytom, PL · lot 0
365 997,78 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00301831 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa chodników w kwartale ulic: Chełmońskiego, Grottgera, Czarnieckiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu

1.3.) Oddział zamawiającego: MZDIM Bytom

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240136989

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Smolenia 35

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdim.bytom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzdim-bytom.logintrade.net/rejestracja/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzdim-bytom.logintrade.net/zapytania_email,227808,8977e9c89a804c824f928d94a3030624.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa chodników w kwartale ulic: Chełmońskiego, Grottgera, Czarnieckiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50b0681f-a8a4-4af6-bd38-0d4a13a86af4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301831

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034354/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa chodników w kwartale ulic Chełmońskiego, Grottgera, Czarneckiego.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177544

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DNP.260.8.2026.TP2.RB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa chodników w kwartale ulic: Chełmońskiego, Grottgera, Czarnieckiego.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące rodzaje robót:
1) przebudowę chodnika na ul. Czarnieckiego na odcinku od ul. Orląt Lwowskich do ul. Grottgera,
2) przebudowę chodnika na ul. Grottgera na odcinku od ul. Czarnieckiego do
ul. Chełmońskiego strona południowa,
3) przebudowę chodnika na ul. Chełmońskiego na odcinku od ul. Grottgera do ul. Orląt Lwowskich,
4) wykonanie utwardzenia zieleńca na ul. Chełmońskiego,
5) przełożenie i regulację istniejących krawężników kamiennych 15/25x30x100
na ławach betonowych z oporem,
6) montaż nowych obrzeży betonowych 100x30x8cm,
7) ułożenie kostki betonowej szarej, kolorowej gr 8cm,
8) montaż nowych krawężników betonowych 15x30x100 i oporników 12x25x100 na ławach betonowych z oporem,
9) regulację i wymianę zwieńczeń studni kanalizacyjnych i skrzynek zaworowych,
10) regulację studni teletechnicznych,
11) odtworzenie terenów zieleni,
12) przebudowę zjazdów zwykłych,
13) wycinkę 4 – ech drzew,
14) utylizację materiałów pochodzących z budowy oraz gałęzi,
15) frezowanie pnia.
3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w:
1) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB),
2) Projektowanych postanowieniach umownych,
3) Przedmiarze Robót,
4) Projekcie Zagospodarowania Terenu (PZT),
stanowiących odpowiednie załączniki do niniejszej specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 365997,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 537239,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 365997,78 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe „DALPOL” Piotr Zając, Daniel Ceglarek Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 645-22-58-208

7.3.3) Ulica: ul. Karola Miarki 40

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.5) Kod pocztowy: 41-902

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 365997,78 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane