"Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w powiecie głubczyckim" (budynku przy ul. Sobieskiego 5a w Głubczycach)

Powiat Głubczycki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00301882
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00301882/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-22 14:02
Lokalizacja
Głubczyce, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b521d7e-6666-424c-a298-ab0ebf4c32f5
Identyfikator
7481580829
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalowanie ram drzwiowych i okiennychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty instalacyjne elektryczneMontaż instalacji piorunochronnejInstalowanie centralnego ogrzewaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty przy wznoszeniu rusztowań

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIL DUDAKietrz, PL · lot 0
891 288,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00301882 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w powiecie głubczyckim" (budynku przy ul. Sobieskiego 5a w Głubczycach)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głubczycki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412467

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Kochanowskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Głubczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 405 36 60

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatglubczycki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatglubczycki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w powiecie głubczyckim" (budynku przy ul. Sobieskiego 5a w Głubczycach)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b521d7e-6666-424c-a298-ab0ebf4c32f5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301882

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020930/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w powiecie głubczyckim” (budynku przy ul. Sobieskiego 5a w Głubczycach)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszy Europejskich Dla opolskiego 2021-2027, projekt: Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w powiecie głubczyckim.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185392

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przewidywanych robót obejmuje prace remontowe i towarzyszące związane z poprawą efektywności energetycznej budynku:
• ściany zewnętrzne docieplić płytami rezolowymi o gr. 8 (λ=0,020 W/m*K) od wewnątrz i tynkiem perlitowym o gr. 3 cm (λ=0,080 W/m*K) - łączna grubość docieplenia wynosi 11 cm o sumarycznym współczynniku λ=0,025 W/m*K
• strop drewniany belkowy nad ostatnią kondygnacją użytkową docieplić matami z wełny mineralnej o gr. 20 cm o współczynniku λ=0,036 W/m*K,
• wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
• ościeża okienne i drzwiowe docieplić płytami rezolowymi o gr. 3 cm.,
a/ roboty towarzyszące:
• wyprawa elewacyjna wraz z kolorystyką,
• docieplenie stropu i wykonanie pokrycia dachowego,
• wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
• montaż nowych obróbek blacharskich, podokienników,
• wymiana orynnowania,
• remont kominów,
• wymiana istniejących żarówek na energooszczędne (LED) według załączonego zestawienia,
• budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej dachowej o mocy 10,34 kWp na potrzeby budynku biurowego w obrębie dz. 441/50, obręb Głubczyce.
Kolejność realizacji:
- ustalenie oraz potwierdzenie przebiegu infrastruktury technicznej,
- wykonanie uziomu prętowych,
- montaż instalacji elektrycznej
- montaż konstrukcji wsporczej na dachu
- montaż urządzeń elektrycznych, panele fotowoltaiczne, montaż inwerterów,
- montaż oprzewodowania PV-DC i PC-AC
• wymianę instalacji c.o.,
• teren po zakończonych pracach przywrócić do pierwotnego stanu,
b/ roboty tymczasowe:
• Zabezpieczenie terenu i przygotowanie go do prowadzenia w/w robót,
• Oznaczenia i zabezpieczenie miejsc niebezpiecznych,
• Ustawienie rusztowań, wykonanie pomostów roboczych i barierek ochronnych,
• Rozebranie rusztowań.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji stanowiącej załączniki do SWZ.
Równoważność:
Jeżeli w dokumentacji zostały użyte nazwy własne, numery katalogowe, producent, znaki towarowe w odniesieniu do materiałów, urządzeń bądź technologii, należy traktować to wyłącznie jako minimalne oczekiwane parametry. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, przy czym muszą posiadać one parametry techniczne i jakościowe takie same bądź lepsze. Wykonawca zobowiązany jest wówczas do wykazania, że zastosowane przez niego materiały, urządzenia bądź technologie spełniają oczekiwania określone przez Zamawiającego poprzez przedłożenie odpowiednich dokumentów, wyliczeń, opinii itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 891288,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 891288,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 891288,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kamil Duda prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Zakład Usługowo-Handlowy Kamil Duda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7481517127

7.3.3) Ulica: Zielona 42

7.3.4) Miejscowość: Kietrz

7.3.5) Kod pocztowy: 48-130

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 891288,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane