Modernizacja centrali telefonicznej DGT pracującej w sieci Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00301897
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00301897/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-22 14:05
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-44675d49-f2db-415d-b4c4-8feda214fffd
Identyfikator
8520006757
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Centrale telefoniczneUrządzenia i artykuły telekomunikacyjneInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychUsługi w zakresie konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego

Wykonawcy

1 przyznane

DGT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSTRASZYN, PL · lot 0
510 327 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00301897 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja centrali telefonicznej DGT pracującej w sieci Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288886

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rybacka 1

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-204

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 091 48 00 779

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pum.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pum.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja centrali telefonicznej DGT pracującej w sieci Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44675d49-f2db-415d-b4c4-8feda214fffd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301897

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Z uwagi na limit znaków nazwę podano w informacjach dodatkowych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Modernizacja powinna zostać wykonana przez DGT Sp. z o.o., ponieważ DGT jest producentem serwerów telekomunikacyjnych DGT oraz sprzętu używanego do rozbudowy tych systemów. Ewentualna rozbudowa lub modernizacja serwerów telekomunikacyjnych DGT wymaga modyfikacji oprogramowania lub udzielenia kolejnych licencji, co ze względu na prawa autorskie kodów źródłowych może być wykonywane wyłącznie przez DGT Sp. z o.o.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.276.51.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 414900,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja centrali telefonicznej DGT pracującej w sieci Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, obejmująca dostawę, instalację, konfigurację, uruchomienie, testy, przekazanie do użytkowania oraz objęcie serwisem gwarancyjnym zmodernizowanej centrali.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32551200-2 - Centrale telefoniczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32500000-8 - Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

50330000-7 - Usługi w zakresie konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DGT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5840152401

7.3.3) Ulica: ul. Młyńska 7

7.3.4) Miejscowość: Straszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 83-010

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

TELNET Sebastian Jędrysek - prace instalacyjno-kablowe

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 510327,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie jest finansowane z Przedsięwzięcia pn.: „Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie zapewniające zwiększenie liczby absolwentów na kierunku lekarskim i lekarsko-dentystycznym” - Umowa nr KPOD.07.05-IP.10-0021/24/KPO/1209/2025/98 jest realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych oraz zwiększeniem liczby osób podejmujących studia medyczne”
2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy