Dostawy sprzętu oraz oprogramowania w ramach zadania pn. „Cyberbezpieczny Powiat Węgrowski” – 2 podejście

Powiat Węgrowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00302055
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00302055/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-22 14:37
Lokalizacja
Węgrów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e322f5fa-3707-495b-8aa5-0282aeb603b7
Identyfikator
8241765263
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do przechowywania i odczytu danychUrządzenia sieciowePakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi konfiguracji oprogramowaniaSieciowy system operacyjnyUsługi szkolenioweUsługi opracowywania oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartościąJednostki prądotwórczeZestawy prądnicowe z silnikiem spalinowym o zapłonie iskrowymGeneratory z silnikami o zapłonie samoczynnym

Wykonawcy

6 przyznanych

· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
NET COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL · lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302055 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy sprzętu oraz oprogramowania w ramach zadania pn. „Cyberbezpieczny Powiat Węgrowski” – 2 podejście

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Węgrowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581831

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Węgrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiatwegrowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwegrowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy sprzętu oraz oprogramowania w ramach zadania pn. „Cyberbezpieczny Powiat Węgrowski” – 2 podejście

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e322f5fa-3707-495b-8aa5-0282aeb603b7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302055

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017716/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Cyberbezpieczny Powiat Węgrowski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189724

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.4.2026.DM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa NAS

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wraz z wdrożeniem w ramach zadania pn. „Cyberbezpieczny Powiat Węgrowski”.

NAS - 3 sztuki
NAS2 - 1 sztuka

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady jego realizacji zawierają następujące dokumenty:
1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ dla części I,
2) projekt umowy – załącznik nr 6a do SWZ dla części I .

4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 33500,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup oraz konfiguracja oprogramowania klasy DLP

Przedmiotem zamówienia jest:
1. dostarczenie licencji na oprogramowanie na sprzęt:
1) komputery osobiste szt.: 100
2) serwery fizyczne szt.: 3
3) serwery wirtualne szt.: 3
2. instalacja maszyny dla oprogramowania;
3. instalacja silnika bazy danych dla oprogramowania;
4. instalacja i konfiguracja oprogramowania w zakresie określonym w pkt. 1;
5. należy skonfigurować agentów na stacjach roboczych;
6. udzielenie gwarancji na dostarczone oprogramowanie oraz zapewnienie serwisu pogwarancyjnego;
7. przeszkolenie dwóch wskazanych osób ze strony Zamawiającego w wymiarze 16 godzin;
8. wymagane jest dostarczenie produktu z licencją obowiązującą do 30.06.2026 r.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady jego realizacji zawierają następujące dokumenty:
1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ dla części II,
2) projekt umowy – załącznik nr 6a do SWZ dla części II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32425000-8 - Sieciowy system operacyjny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

72212780-0 - Usługi opracowywania oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością

4.5.5.) Wartość części: 28000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa agregatu prądotwórczego dla Starostwa Powiatowego w Węgrowie.

Przedmiotem zamówienia jest:
- dostawa agregatu trzyfazowego o mocy nie mniejszej niż 60 kVa.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady jego realizacji zawierają następujące dokumenty:
1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ dla części III,
2) projekt umowy – załącznik nr 6b do SWZ dla części III.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31121200-2 - Zestawy prądnicowe z silnikiem spalinowym o zapłonie iskrowym

31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym

4.5.5.) Wartość części: 58000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa serwerów wraz z wdrożeniem

Przedmiotem zamówienia jest:
- dostawa dwóch serwerów wraz z wdrożeniem.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady jego realizacji zawierają następujące dokumenty:
1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ dla części IV,
2) projekt umowy – załącznik nr 6b do SWZ dla części IV.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 76000,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
- dostawa jednego UTM wraz z wdrożeniem z licencją obowiązującą do 30.06.2026 r.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady jego realizacji zawierają następujące dokumenty:
1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ dla części V,
2) projekt umowy – załącznik nr 6a do SWZ dla części V.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa UPS

UPS 1 - 4 szt
UPS 2 - 2 szt
UPS 3 - 6 szt

4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady jego realizacji zawierają następujące dokumenty:
1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ dla części VI,
2) projekt umowy – załącznik nr 6a do SWZ dla części VI.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 25900,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10332,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10332,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10332,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Net Complex Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5472165461

7.3.3) Ulica: Wita Stwosza 5

7.3.4) Miejscowość: Bielsko Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10332,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy