O/ŁO.D-3.2421.4.2026 Pełnienie Nadzoru nad projektowaniem i realizacją robót oraz zarządzanie Kontraktem pn.: "Budowa ekranów akustycznych wzdłuż A1 odc. węzeł Kutno Północ - węzeł Łódź Północ".

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH i AUTOSTRAD - ODDZIAŁ w ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00302085
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00302085/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-22 14:40
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dfb23289-517c-4fbe-a026-356450d9f48d
Identyfikator
7251713273
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi nadzoru budowlanegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi zarządzania budowąUsługi monitoringu nadmiernego hałasu

Wykonawcy

1 przyznane

BIURO USŁUG INWESTYCYJNYCH CIECHAŃSKI & HAŁADAJ SPÓŁKA JAWNAŁódź, PL · lot 0
196 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302085 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
O/ŁO.D-3.2421.4.2026 Pełnienie Nadzoru nad projektowaniem i realizacją robót oraz zarządzanie Kontraktem pn.: "Budowa ekranów akustycznych wzdłuż A1 odc. węzeł Kutno Północ - węzeł Łódź Północ".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH i AUTOSTRAD - ODDZIAŁ w ŁODZI

1.3.) Oddział zamawiającego: ODDZIAŁ W ŁODZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500154

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Irysowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-857

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 233 96 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_lodz@gddkia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami krajowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

O/ŁO.D-3.2421.4.2026 Pełnienie Nadzoru nad projektowaniem i realizacją robót oraz zarządzanie Kontraktem pn.: "Budowa ekranów akustycznych wzdłuż A1 odc. węzeł Kutno Północ - węzeł Łódź Północ".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dfb23289-517c-4fbe-a026-356450d9f48d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302085

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117739/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 "Nadzór inwestorski nad Zadaniem pn.: "Budowa ekranów akustycznych wzdłuż A1 odc. węzeł Kutno Północ - węzeł Łódź Północ""

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00119551

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: O/ŁO.D-3.2421.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 170141,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu nadzoru inwestorskiego nad realizacją prac projektowych i robót oraz zarządzanie Kontraktem pn.: „Budowa ekranów akustycznych wzdłuż A1 odc. węzeł Kutno Północ - węzeł Łódź Północ”. Usługa nadzoru będzie realizowana w następujących zakresach: Usługi zarządzania oraz nadzoru w okresie projektowania (Etap I Umowy z wykonawcą prac projektowych i robót), Usługi zarządzania oraz nadzoru w okresie realizacji robót budowlanych (Etap II Umowy z wykonawcą prac projektowych i robót) oraz Usługi zarządzania oraz nadzoru w okresie badania i pomiarów (Etap III Umowy z wykonawcą prac projektowych i robót). Etap III Umowy z wykonawcą prac projektowych i robót przewiduje, że Nadzór dokona weryfikacji badań i analiz ujętych w raporcie wykonawcy dokumentacji i robót, dotyczących wykonanych pomiarów z zastosowaniem procedury ciągłej 24 h rejestracji poziomu hałasu. Nadzór Inwestorski będzie dokonywał odbioru wykonanych prac projektowych, robót budowlanych oraz opracowań z badań poziomu hałasu, wystawiał Protokoły Odbioru Częściowego oraz inne Protokoły Odbioru, sporządzał Tabele Rozliczeniowe Wykonawcy prac projektowych i robót, weryfikował i akceptował Zasadniczy Przedmiar Robót Stałych, Harmonogram Prac Projektowych oraz Robót Budowlanych, współpracował na każdym etapie realizacji zadania z Inwestorem oraz Wykonawcą prac projektowych i robót. Wykaz wymagań oraz szczegółowy opis usług, które Inwestor planuje zlecić dla Nadzoru, został ujęty w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach Umownych. Przewidywany zakres inwestycji, nad którą ma być sprawowany nadzór inwestorski, to zaprojektowanie i budowa ekranów akustycznych wraz z robotami towarzyszącymi polegającymi na: demontażu istniejących i montażu nowych barier drogowych; wykonaniu systemu odwodnienia drogi (ścieki przykrawędziowe trójkątne, studnie ściekowe, ścieki skarpowe), umożliwiającego odpływ wód z jezdni do rowów; wykonanie pobocza z kruszywa pomiędzy ściekiem trójkątnym a podwaliną ekranu akustycznego, likwidację ogrodzenia w miejscach kolizji z ekranami, demontaż i ponowny montaż znaków drogowych kolidujących z przebudowywanymi ekranami akustycznymi. Poza nadzorem nad robotami budowlanymi, związanymi z budową ekranów akustycznych, niezbędne będzie nadzorowanie prawidłowego wykonania przez Wykonawcę Robót pomiarów z zastosowaniem procedury ciągłej 24 h rejestracji poziomu hałasu

4.5.3.) Główny kod CPV: 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

90742300-3 - Usługi monitoringu nadmiernego hałasu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 688824,6 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Usług Inwestycyjnych Ciechański & Haładaj Sp.j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251886074

7.3.3) Ulica: Wodna 47

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-046

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 miesiące

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi