Doposażenie budynku użyteczności publicznej w Miączynie

Gmina Miączyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00302195
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00302195/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-22 15:10
Lokalizacja
Miączyn, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d314068-c6ab-4025-ad3d-07dec8714dac
Identyfikator
9222943008
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszcząceMeble i wyposażenie kuchniChłodziarki i zamrażarkiZmywarki do naczyńPiekarnikiSprzęt kuchennyPłyty grzewcze (AGD)Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweStołyKrzesłaŁóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowaneWitryny wystawoweStolikiŁawkiSzafyLustra szklaneRóżne meble i wyposażenieWyposażenie różneKonstrukcje i części konstrukcjiZasłony, draperie, lambrekiny oraz rolety tekstylneFigurki, ozdoby, ramy do fotografii lub zdjęć oraz lustraSprzęt do ćwiczeń fizycznychUrządzenia multimedialneEkrany projekcyjneProjektoryAparaty fotograficzneDrukarki laseroweSprzęt nagłaśniający

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302195 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Doposażenie budynku użyteczności publicznej w Miączynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miączyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Miączyn

1.5.2.) Miejscowość: Miączyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-455

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@miaczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miaczyn.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/miaczyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Doposażenie budynku użyteczności publicznej w Miączynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d314068-c6ab-4025-ad3d-07dec8714dac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302195

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040033/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Doposażenie budynku użyteczności publicznej w Miączynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach programu Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297794

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Znak postępowania: RZ-III.271.1.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 149576,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż mebli oraz sprzętu AGD

4.5.3.) Główny kod CPV: 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

39713100-4 - Zmywarki do naczyń

39711360-0 - Piekarniki

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39711420-9 - Płyty grzewcze (AGD)

39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

39121200-8 - Stoły

39112000-0 - Krzesła

39143110-0 - Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane

39171000-1 - Witryny wystawowe

39143310-2 - Stoliki

39113600-3 - Ławki

39141300-5 - Szafy

39299300-7 - Lustra szklane

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39290000-1 - Wyposażenie różne

44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

39515000-5 - Zasłony, draperie, lambrekiny oraz rolety tekstylne

39298000-7 - Figurki, ozdoby, ramy do fotografii lub zdjęć oraz lustra

4.5.5.) Wartość części: 149576,75 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa oraz montaż siłowni wewnętrznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.) Wartość części: 119413,57 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu multimedialnego

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38653400-1 - Ekrany projekcyjne

38652100-1 - Projektory

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

30232110-8 - Drukarki laserowe

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

4.5.5.) Wartość części: 34288,48 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt. 6) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt. 6) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt. 6) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy