Dostawa stanowiska do preparatyki próbek – 1 zestaw (części od 1 do 5) Dostawa stołów laboratoryjnych (części od 6 do 9)
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT MIKROELEKTRONIKI I FOTONIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00302402
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00302402/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-22 20:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-375f1b66-a999-4e2c-b278-5326e7d27062
- Identyfikator
- 5213910680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
8 przyznanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302402 z dnia 2026-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa stanowiska do preparatyki próbek – 1 zestaw (części od 1 do 5)
Dostawa stołów laboratoryjnych (części od 6 do 9)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT MIKROELEKTRONIKI I FOTONIKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387374918
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Lotników 32/46
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-668
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.janczura@poczta.fm
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://imif.lukasiewicz.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://imif.lukasiewicz.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania naukowe i prace rozwojowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa stanowiska do preparatyki próbek – 1 zestaw (części od 1 do 5)Dostawa stołów laboratoryjnych (części od 6 do 9)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-375f1b66-a999-4e2c-b278-5326e7d27062
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302402
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach projektu: Inwestycja: A2.4.1 Inwestycje w rozbudowę potencjału badawczego Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179952
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: F2/102/2026/ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jestWyposażenie laboratorium chemicznego, meble laboratoryjne, Szafy wyciągowe,
Szczegółowe wymagania techniczne, wymiary oraz wyposażenie stołów laboratoryjnych określono w dalszej części dokumentu – załącznik nr 1 do SWZ.
- zwanego dalej „przedmiotem zamówienia”.
2. Wymagania i parametry techniczne przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1 do SWZ odpowiednio dla każdej z części zamówienia, będący jednocześnie opisem oferowanego przedmiotu zamówienia (przedmiotowy środek dowodowy).
Zamawiający zastrzega możliwość wezwania do złożenia wyjaśnień treści załącznika nr 1 do SWZ.
3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia i spełniać opisane wymagania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39180000-7 - Meble laboratoryjne
4.5.5.) Wartość części: 288880,01 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych.2. Wymagania i parametry techniczne przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1 do SWZ odpowiednio dla każdej z części zamówienia, będący jednocześnie opisem oferowanego przedmiotu zamówienia (przedmiotowy środek dowodowy).
Zamawiający zastrzega możliwość wezwania do złożenia wyjaśnień treści załącznika nr 1 do SWZ.
3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia i spełniać opisane wymagania.
Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe
4.5.5.) Wartość części: 77887,74 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Szafy na butle gazowe2. Wymagania i parametry techniczne przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1 do SWZ odpowiednio dla każdej z części zamówienia, będący jednocześnie opisem oferowanego przedmiotu zamówienia (przedmiotowy środek dowodowy).
Zamawiający zastrzega możliwość wezwania do złożenia wyjaśnień treści załącznika nr 1 do SWZ.
3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia i spełniać opisane wymagania.
Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39141500-7 - Szafy wyciągowe
4.5.5.) Wartość części: 119278,43 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Szafy metalowe2. Wymagania i parametry techniczne przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1 do SWZ odpowiednio dla każdej z części zamówienia, będący jednocześnie opisem oferowanego przedmiotu zamówienia (przedmiotowy środek dowodowy).
Zamawiający zastrzega możliwość wezwania do złożenia wyjaśnień treści załącznika nr 1 do SWZ.
3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia i spełniać opisane wymagania.
Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39141300-5 - Szafy
4.5.5.) Wartość części: 29005,25 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Okapy i odciągi miejscowe2. Wymagania i parametry techniczne przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1 do SWZ odpowiednio dla każdej z części zamówienia, będący jednocześnie opisem oferowanego przedmiotu zamówienia (przedmiotowy środek dowodowy).
Zamawiający zastrzega możliwość wezwania do złożenia wyjaśnień treści załącznika nr 1 do SWZ.
3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia i spełniać opisane wymagania.
Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne
4.5.5.) Wartość części: 53812,50 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jestDla części od 6 do 9
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stołów laboratoryjnych, wykonanych zgodnie z wymaganiami technicznymi oraz parametrami określonymi w niniejszym opisie przedmiotu zamówienia.
Dostarczone stoły laboratoryjne muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz wykonane z materiałów zapewniających trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników chemicznych stosowanych w warunkach laboratoryjnych.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności transport, wniesienie, montaż oraz ustawienie stołów laboratoryjnych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, a także przekazanie ich do użytkowania w stanie kompletnym i gotowym do eksploatacji.
Szczegółowe wymagania techniczne, wymiary oraz wyposażenie stołów laboratoryjnych określono w dalszej części dokumentu – załącznik nr 1 do SWZ.
- zwanego dalej „przedmiotem zamówienia”.
2. Wymagania i parametry techniczne przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1 do SWZ odpowiednio dla każdej z części zamówienia, będący jednocześnie opisem oferowanego przedmiotu zamówienia (przedmiotowy środek dowodowy).
Zamawiający zastrzega możliwość wezwania do złożenia wyjaśnień treści załącznika nr 1 do SWZ.
3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia i spełniać opisane wymagania.
Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39181000-4 - Stoły laboratoryjne
4.5.5.) Wartość części: 44300,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jestDla części od 6 do 9
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stołów laboratoryjnych, wykonanych zgodnie z wymaganiami technicznymi oraz parametrami określonymi w niniejszym opisie przedmiotu zamówienia.
Dostarczone stoły laboratoryjne muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz wykonane z materiałów zapewniających trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników chemicznych stosowanych w warunkach laboratoryjnych.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności transport, wniesienie, montaż oraz ustawienie stołów laboratoryjnych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, a także przekazanie ich do użytkowania w stanie kompletnym i gotowym do eksploatacji.
Szczegółowe wymagania techniczne, wymiary oraz wyposażenie stołów laboratoryjnych określono w dalszej części dokumentu – załącznik nr 1 do SWZ.
- zwanego dalej „przedmiotem zamówienia”.
2. Wymagania i parametry techniczne przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1 do SWZ odpowiednio dla każdej z części zamówienia, będący jednocześnie opisem oferowanego przedmiotu zamówienia (przedmiotowy środek dowodowy).
Zamawiający zastrzega możliwość wezwania do złożenia wyjaśnień treści załącznika nr 1 do SWZ.
3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia i spełniać opisane wymagania.
Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39181000-4 - Stoły laboratoryjne
4.5.5.) Wartość części: 5000,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jestDla części od 6 do 9
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stołów laboratoryjnych, wykonanych zgodnie z wymaganiami technicznymi oraz parametrami określonymi w niniejszym opisie przedmiotu zamówienia.
Dostarczone stoły laboratoryjne muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz wykonane z materiałów zapewniających trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników chemicznych stosowanych w warunkach laboratoryjnych.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności transport, wniesienie, montaż oraz ustawienie stołów laboratoryjnych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, a także przekazanie ich do użytkowania w stanie kompletnym i gotowym do eksploatacji.
Szczegółowe wymagania techniczne, wymiary oraz wyposażenie stołów laboratoryjnych określono w dalszej części dokumentu – załącznik nr 1 do SWZ.
- zwanego dalej „przedmiotem zamówienia”.
2. Wymagania i parametry techniczne przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1 do SWZ odpowiednio dla każdej z części zamówienia, będący jednocześnie opisem oferowanego przedmiotu zamówienia (przedmiotowy środek dowodowy).
Zamawiający zastrzega możliwość wezwania do złożenia wyjaśnień treści załącznika nr 1 do SWZ.
3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia i spełniać opisane wymagania.
Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39181000-4 - Stoły laboratoryjne
4.5.5.) Wartość części: 60000,00 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jestDla części od 6 do 9
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stołów laboratoryjnych, wykonanych zgodnie z wymaganiami technicznymi oraz parametrami określonymi w niniejszym opisie przedmiotu zamówienia.
Dostarczone stoły laboratoryjne muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz wykonane z materiałów zapewniających trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników chemicznych stosowanych w warunkach laboratoryjnych.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności transport, wniesienie, montaż oraz ustawienie stołów laboratoryjnych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, a także przekazanie ich do użytkowania w stanie kompletnym i gotowym do eksploatacji.
Szczegółowe wymagania techniczne, wymiary oraz wyposażenie stołów laboratoryjnych określono w dalszej części dokumentu – załącznik nr 1 do SWZ.
- zwanego dalej „przedmiotem zamówienia”.
2. Wymagania i parametry techniczne przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1 do SWZ odpowiednio dla każdej z części zamówienia, będący jednocześnie opisem oferowanego przedmiotu zamówienia (przedmiotowy środek dowodowy).
Zamawiający zastrzega możliwość wezwania do złożenia wyjaśnień treści załącznika nr 1 do SWZ.
3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia i spełniać opisane wymagania.
Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39181000-4 - Stoły laboratoryjne
4.5.5.) Wartość części: 1400,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180810,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 269499,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180810,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-POL Tomasz Kaczmarek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861163546
7.3.3) Ulica: Ul. Dworcowa 7
7.3.4) Miejscowość: 62-020 Swarzędz
7.3.5) Kod pocztowy: 62-020
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180810,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-19Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66789,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 237386,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66789,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-POL Tomasz Kaczmarek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861163546
7.3.3) Ulica: Ul. Dworcowa 7
7.3.4) Miejscowość: Swarzędz
7.3.5) Kod pocztowy: 62-020
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66789,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-19Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98883,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229473,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98883,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOPSERW Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250637992
7.3.3) Ulica: Ul. Marecka 66a
7.3.4) Miejscowość: Zielonka
7.3.5) Kod pocztowy: 05-220
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98883,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-19Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23185,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 213647,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23185,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ABES PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE RYSZARD CIEŚLICKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260006367
7.3.3) Ulica: Ul. Smolna 34/21
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.5) Kod pocztowy: 00-375
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23185,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-19Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22004,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 205734,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22004,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAWO Tadeusz Flieger
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7790010509
7.3.3) Ulica: Ul. Grochowska 12
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-227
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22004,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-19Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu dla części nr 6 zostały złożone ofert przez Wykonawców:
- JORLAB Sp. z o.o., ul. Mazowiecka 52/8/208, 7-100 Toruń, NIP 8792773838 (oferty zostały odrzucone zgodnie z uzasadnieniem w pkt 1 informaji z dnia 15.05.2026r.)
- TRONUS POLSKA Sp. z o.o. Plac Bankowy 2, piętro 6, Błękitny Wieżowiec, 00-095 Warszawa, NIP 5272680141 (kwota ofertowa 150 344,61 zł.)
Mając na uwadze, że jedyna pozostała w postępowaniu oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do kwoty złożonej ofert, niniejsze postepowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 225 pkt 3 ustawy pzp.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14022,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189908,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14022,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAWO Tadeusz Flieger
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7790010509
7.3.3) Ulica: Ul. Grochowska 12
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-227
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14022,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-19Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59454,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189908,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59454,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAWO Tadeusz Flieger
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7790010509
7.3.3) Ulica: Ul. Grochowska 12
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-227
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59454,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-19Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6654,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166170,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6654,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DANLAB
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6852047455
7.3.3) Ulica: Ul. Handlowa 6D
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-399
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6654,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-19| 2026-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |