Dostawa materiałów i środków ochrony środowiska - sprawa 28/2026

13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00302502
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00302502/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-23 07:44
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-df1bf027-8ac8-403c-8447-6321749a9f8b
Identyfikator
8762449139
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty chemicznePojemniki i kosze na odpady i śmieci

Wykonawcy

1 przyznane

TOPSERW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielonka, PL · lot 0
63 124,83 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302502 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów i środków ochrony środowiska - sprawa 28/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340907277

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Czwartaków 3

1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 261483290

1.5.8.) Numer faksu: 261483222

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 13wog.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.13wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1307862

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów i środków ochrony środowiska - sprawa 28/2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df1bf027-8ac8-403c-8447-6321749a9f8b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302502

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235177

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 28/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 76440,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa materiałów i środków ochrony środowiska zgodnie do magazynu 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, ul. Dworcowa 6A w Grupie, 86-134 Dragacz, zgodnie z wymaganiami w zakresie przedmiotu zamówienia i w ilościach określonych
przez Zamawiającego.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę:
1. Sorbent sypki, 100% naturalny - szt. 50
2. Dyspergent (odtłuszczacz) - szt. 25
3. Czyściwo białe, bawełniane- szt. 50
4. Ścierki olejowe - szt. 5
5. Czyściwo celulozowe w rolce - szt. 30
6. Wanna wychwytowa bez kratownicy - szt. 20
7. Wanna wychwytowa z kratownicą przeciwpoślizgową - szt. 26
8. Nakładka sorpcyjna na beczkę - szt. 125
9. Pojemnik na odpady zaolejone - szt. 5
9. Wanna wychwytowa z wyjmowaną plastikową kratownicą - szt. 20
10. Pojemnik dwukomorowy - szt. 8

►Wymagania ogólne dla oferowanego przedmiotu zamówienia:
1) Dostarczony produkt powinien być fabrycznie nowy bez znamion użytkowania oraz być pełnowartościowy, kompletny, w pierwszej kategorii. Ponadto powinien spełniać wymagania jakościowe i właściwości określone przez Zamawiającego oraz producenta danego wyrobu oraz gwarantować funkcjonalność, bezpieczeństwo i niezawodność wykorzystania w zakresie swego przeznaczenia.
2) Przedmiot zamówienia w danej pozycji asortymentowej dostarczony do Zamawiającego winien być jednakowy tj. o takich samym uwarunkowaniach technicznych, kolorystyce, właściwościach dla danej dostarczanej pozycji przedmiotu zamówienia.
3) Przedmiot zamówienia musi być dostarczony w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu producenta danego wyrobu, w sposób zapewniający zachowanie jego właściwości i parametrów eksploatacyjnych podczas transportu i przechowywania w warunkach magazynowych, bez uszkodzonych zabezpieczeń stosowanych przez producenta.
4) Opakowania produktów winny być oznakowane w języku polskim oraz zawierać co najmniej: znaki identyfikujące produkt (w szczególności znak towarowy lub markę producenta, ilość, rodzaj, parametry, datę ważności), numer katalogowy, ilość sztuk w opakowaniu oraz gramaturę.
5) Wykonawca powinien dostarczyć przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru, koloru lub innego parametru, leży to w gestii Wykonawcy.
6) Wszystkie dostarczone przez Wykonawcę produkty stanowiące przedmiot zamówienia winny być dopuszczone do obrotu na terenie Unii Europejskiej pod rygorem uznania, że Wykonawca nienależycie wykonał postanowienia umowy.
7) Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć oraz zapewnić (osoby, obsługę techniczną) wniesienie dostarczonych produktów do pomieszczenia magazynu wskazanego przez pracownika Zamawiającego, po uprzednim zawiadomieniu Zamawiającego o terminie dostawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 24960000-1 - Różne produkty chemiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63124,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189666,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63124,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOPSERW Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250637992

7.3.4) Miejscowość: Zielonka

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63124,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy