„Przebudowa przejścia dla pieszych wciągu DP 1348K w m. Łętowice

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00302566
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00302566/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-23 08:12
Lokalizacja
Zgłobice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9f14102-f65f-4d7b-ae23-aa1b863d2f81
Identyfikator
9930502545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

"EFEKTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL · lot 0
88 981,82 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302566 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa przejścia dla pieszych wciągu DP 1348K w m. Łętowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120384654

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zgłobicka 8

1.5.2.) Miejscowość: Zgłobice

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-113

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146741230

1.5.8.) Numer faksu: 146741231

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdtarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malopolska.pl/pzdtszglobicach

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f9f14102-f65f-4d7b-ae23-aa1b863d2f81

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Drogi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa przejścia dla pieszych wciągu DP 1348K w m. Łętowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9f14102-f65f-4d7b-ae23-aa1b863d2f81

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302566

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012416/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa przejścia dla pieszych w ciągu DP 1348K w m. Łętowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254949

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 83451,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa przejścia dla pieszych wciągu DP 1348K w m. Łętowice
2. Zakres prac obejmie następujące roboty budowlane:
- remont chodnika;
- budowa chodnika;
- oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego;
- obsługa geodezyjna.
3. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje dokumentacja projektowa, kosztorys ofertowy (ślepy) przedmiar robót oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), które to dokumenty stanowią załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88981,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88981,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88981,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EFEKTAR Spółka z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930652598

7.3.3) Ulica: Technologiczna 16

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88981,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane