Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn. ”Ochrona i efektywne zagospodarowanie Kanału Elbląskiego. Zagospodarowanie terenów wokół Małego Jezioraka”

GMINA MIEJSKA IŁAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00302661
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00302661/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-23 08:36
Lokalizacja
Iława, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70bbc0ee-2420-40cc-bc26-b9d0fa25189e
Identyfikator
7441660083
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru budowlanegoUsługi zarządzania budowąNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ OGONOWSKIIława, PL · lot 0
252 137,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302661 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn. ”Ochrona i efektywne zagospodarowanie Kanału Elbląskiego. Zagospodarowanie terenów wokół Małego Jezioraka”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA IŁAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743456

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 13

1.5.2.) Miejscowość: Iława

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umilawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umilawa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1312111

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn. ”Ochrona i efektywne zagospodarowanie Kanału Elbląskiego. Zagospodarowanie terenów wokół Małego Jezioraka”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70bbc0ee-2420-40cc-bc26-b9d0fa25189e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302661

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021076/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.27 Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem "Ochrona środowiska systemu wodnego Kanału Elbląskiego dbałość o jakość wody i zasoby wodne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinasowane ze środków Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 Priorytet FEWM.02 Środowisko Działanie FEWM.02.12 Ochrona bioróżnorodności.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249133

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 597912,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa nadzoru inwestorskiego nad ,, Ochrona i efektywne zagospodarowanie Kanału Elbląskiego. Zagospodarowanie terenów wokół Małego Jezioraka”
2. Przedmiot zamówienia obejmuje sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad określonymi w dokumentacji projektowej robotami budowlanymi, a także współpracę z zamawiającym w celu skutecznego wyegzekwowania od wykonawcy robót, realizacji ww. robót, prac, zgodnie z wymaganiami zamawiającego, w tym z dokumentacją projektową, przy zastosowaniu odpowiedniej jakości materiałów i technologii, rozliczenia robót w oparciu o umowne koszty ich realizacji oraz wykonania robót w terminie ustalonym w umowie.
3. Nadzór inwestorski obejmuje sprawowanie nadzoru nad robotami budowlanymi określonymi w postępowaniu nr ZP.271.31.2025 pn. „Ochrona środowiska systemu wodnego Kanału Elbląskiego, dbałość o jakość wody i zasoby wodne - 1 zadanie inwestycyjne” w części 1 i 2. Dokumentacja projektowa na wykonanie robót budowlanych oraz SWZ (wraz ze wzorem umowy) na wykonanie robót budowlanych jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Link do postępowania:
https://umilawa.logintrade.net/zapytania_email,210612,fb02732efa52c14a6410b4864ee531f4.html
4. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy, stanowiący przedmiot zamówienia, został określony w załączniku nr 5 do SWZ - wzór/projekt umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252137,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 757680,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252137,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa Dariusz Ogonowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441379512

7.3.3) Ulica: Księżnej Dobrawy 21

7.3.4) Miejscowość: Iława

7.3.5) Kod pocztowy: 14-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252137,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 27 miesiące

2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi