Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla projektu: ,,Opracowanie dokumentacji remontu i modernizacji istniejącego schronu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej w dobie zagrożeń.”
Gmina Miasta Dębica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00302689
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00302689/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-23 08:42
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2961299c-eb2f-49f5-aefe-a2b79cb161d2
- Identyfikator
- 8721000477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302689 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla projektu: ,,Opracowanie dokumentacji remontu i modernizacji istniejącego schronu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej w dobie zagrożeń.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Dębica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524648
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Dębica
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umdebica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13096191.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla projektu: ,,Opracowanie dokumentacji remontu i modernizacji istniejącego schronu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej w dobie zagrożeń.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2961299c-eb2f-49f5-aefe-a2b79cb161d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302689
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044417/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.31 Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla projektu : ,,Opracowanie dokumentacji remontu i modernizacji istniejącego schronu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej w dobie zagrożeń.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241964
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.30.2026.PB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 340000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla projektu : ,,Opracowanie dokumentacji remontu i modernizacji istniejącego schronu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej w dobie zagrożeń.”
Zakres, określenie, skrócony opis przedmiotu zamówienia:
Kompleksowe opracowanie dokumentacji projektowo-technicznej niezbędnej do przeprowadzenia remontu i modernizacji istniejącego obiektu położonego przy ul. Metalowców 25 w Dębicy, w celu przywrócenia jego pełnej funkcjonalności ochronnej oraz dostosowania do aktualnych wymagań technicznych, bezpieczeństwa i standardów ochrony ludności. Działania będą miały charakter przygotowawczy i planistyczny, stanowiący podstawę do realizacji robót budowlanych w kolejnym etapie, w szczególności: uzyskanie pozwolenia na roboty budowlane lub skuteczne zgłoszenie robót budowlanych, zakup dodatkowego wyposażenia, inne prace, roboty budowlane.
Dokumentację należy opracować w sposób, by roboty realizowane na jej podstawie były wykonywane zgodnie z zasadą „nie czyń poważnych szkód” (DNSH).
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Załączniku nr 6 – Opis Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
45216129-4 - Schrony
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 207870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207870,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Inżynierska sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772506085
7.3.3) Ulica: Ul. Kasztelańska 20,
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-116
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207870,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin rozpoczęcia przedmiotu umowy ustala się na dzień podpisania umowy.2. Termin zakończenia całości przedmiotu umowy: do 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy nie później niż do 30.10.2026r.
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |