Remont drogi powiatowej nr 3105E Bukowiec nad Pilicą -Zajączków etap II
Gmina Mniszków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00302692
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00302692/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 08:42
- Lokalizacja
- Mniszków, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a78b5bd7-9801-4077-8448-a25de933ab50
- Identyfikator
- 7681719189
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302692 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 3105E Bukowiec nad Pilicą -Zajączków etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mniszków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648126
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: mjr. Hubala 2B
1.5.2.) Miejscowość: Mniszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-341
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 756 15 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mniszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mniszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a78b5bd7-9801-4077-8448-a25de933ab501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 3105E Bukowiec nad Pilicą -Zajączków etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a78b5bd7-9801-4077-8448-a25de933ab50
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302692
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00077023/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont drogi powiatowej nr 3105E Bukowiec nad Pilicą -Zajączków etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220111
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. „Remont drogi powiatowej nr 3105E Bukowiec nad Pilicą-Zajączków etap II”.
Zakres robót dla obejmuje:
- pomiary geodezyjne
- frezowanie korekcyjne istniejącej nawierzchni o średniej grubości 4 cm w razie
konieczności
- rozebranie istniejącej konstrukcji drogi (na wybranych, zdegradowanych
fragmentach)
- odhumusowanie istniejących poboczy
- odmulenie istniejących rowów wraz z wycinką zakrzaczeń,
- wykonanie odtworzenia warstwy podbudowy z kruszywa w miejscach utraty
nośności podbudowy wraz z klinowaniem masą asfaltową 100 kg/m2
- wykonanie podbudowy w miejscach połamanych krawędzi jezdni wraz z
klinowaniem masą asfaltową 50kg/m2
- wykonanie warstwy wyrównawczej jezdni z mieszanki mineralno-asfaltową AC11W
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej AC11S
- wykonanie poboczy z kruszywa gr. 10cm o szerokości 1,0m
- wykonanie remontu nawierzchni zjazdów z kruszywa łamanego i bitumicznych
wraz z remontem przepustów pod zjazdami
- regulacje wysokościowe istniejących elementów sieci podziemnych
- wykonanie oznakowania poziomego
- geodezyjną inwentaryzację powykonawczą
W wyniku remontu nie nastąpi zmiana parametrów użytkowych i technicznych drogi.
Remont drogi powiatowej zaplanowany jest na odcinku o długości 0,98 km od 1+665 do 2+645 km.
Roboty zostaną wykonane w pasie drogowym na dz. nr 537, 66 obręb 0003 BUKOWIEC, gm. Mniszków.
Wywożenie dłużyc- do ustalenia na etapie realizacji zamówienia.
2. Szczegółowy zakres robót przewidzianych do wykonania zamówienia określony został
w dokumentacji projektowej- Załącznik nr 1 – Dokumentacja
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
71354000-4 - Usługi sporządzania map
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1052671,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1554992,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1052671,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6642137703
7.3.4) Miejscowość: Tychów Stary
7.3.5) Kod pocztowy: 27-220
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1052671,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |