Opracowanie dokumentacji projektowej wykonania chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 650 w Grabowie
Gmina Gołdap
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00302830
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00302830/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-23 09:15
- Lokalizacja
- Gołdap, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c550f4df-b15e-4bf4-8321-ab0384964c1b
- Identyfikator
- 8471587061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302830 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej wykonania chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 650 w Grabowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gołdap
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671231
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 14
1.5.2.) Miejscowość: Gołdap
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pom@goldap.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.goldap.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c550f4df-b15e-4bf4-8321-ab0384964c1b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej wykonania chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 650 w Grabowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c550f4df-b15e-4bf4-8321-ab0384964c1b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302830
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060087/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.15 Dokumentacja projektowa wykonania chodnika przy drodze wojewódzkiej w Grabowie (DW 650)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285535
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-WGK.271.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 79390,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji inwestycji polegającej na budowie chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 650 w miejscowości Grabowo( dz. nr geod. 195 ob. Grabowo oraz 149 ob. Jeziorki)od zjazdu z DW 650 na drogę gminną na dz. nr geod. 152 ob. Jeziorki do zjazdu na drogę powiatową nr 1970N. W ramach zadania Wykonawca zobowiązuje się zaprojektować chodnik jednostronny o szer. min 1,5m w granicach geod. ww. działek oraz zapewnić odpowiednie odwodnienie drogi. Długość projektowanego chodnika wynosi ok. 660 m. Szerokość jezdni wynosi 6,0 m, szerokość pasa drogowego przedmiotowych działek waha się od 12,5 m do 38 m. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w SWZ oraz w załączniku nr 13 do SWZ. Zakres zamówienia został przedstawiony w załączniku graficznym do SWZ - załącznik nr 12 - Mapa z lokalizacją chodnika (wstępna ustalona koncepcja).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |