spotkanie autorskie autorek ksiązki pt. EDUKACJA -TRANZYCJA- ZATRUDNIENIE. Wspieranie młodzieży w wejściu w świat pracy
CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W ZGIERZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00302897
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00302897/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-23 09:33
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da7ba76b-808b-4f9c-8dd7-911269a2ed78
- Identyfikator
- 7322173589
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302897 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
spotkanie autorskie autorek ksiązki pt. EDUKACJA -TRANZYCJA- ZATRUDNIENIE. Wspieranie młodzieży w wejściu w świat pracy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W ZGIERZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 101788323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 46
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: raf@binar.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://policealna.lodzkie.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da7ba76b-808b-4f9c-8dd7-911269a2ed781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
spotkanie autorskie autorek ksiązki pt. EDUKACJA -TRANZYCJA- ZATRUDNIENIE. Wspieranie młodzieży w wejściu w świat pracy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da7ba76b-808b-4f9c-8dd7-911269a2ed78
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302897
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025372/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 usługa prowadzenia szkoleń, warsztatów i prelekcji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247116
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Przedmiot zamówienia ma charakter twórczy, autorski i niepowtarzalny. Spotkanie ma zostać przeprowadzone bezpośrednio przez autorki publikacji, które posiadają wyłączne prawa osobiste i majątkowe do treści książki, koncepcji publikacji, prezentowanych badań, doświadczeń oraz autorskiej interpretacji zagadnień związanych z procesem przechodzenia młodzieży z edukacji do zatrudnienia.
Istotą zamówienia nie jest wyłącznie organizacja standardowego wykładu lub prelekcji o ogólnej tematyce edukacyjno-zawodowej, lecz zapewnienie autentycznego spotkania autorskiego z osobami będącymi twórczyniami publikacji. Tylko autorki są w stanie przedstawić genezę powstania książki, własne doświadczenia badawcze i praktyczne, autorskie założenia publikacji oraz odpowiedzieć na pytania uczestników odnoszące się bezpośrednio do treści książki i procesu jej tworzenia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/11/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
udział w spotkaniu autorskim autorek książki pt. EDUKACJA -TRANZYCJA- ZATRUDNIENIE. Wspieranie młodzieży w wejściu w świat pracy
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agata Barzyńska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 84030808243
7.3.4) Miejscowość: Zgierz
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-05-25SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dorota Podgórska - Jachnik,umowa zawarta w dniu 22.05.2026
wartość umowy 2000 PLN
termin wykonania 25.05.2026
Wanda Baranowska
umowa zawarta w dniu 22.05.2026
wartość umowy 2000 PLN
termin wykonania 25.05.2026
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |