„Modernizacja sieci sanitarno-kanalizacyjnej w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach ul. Targowicka 3, 26-800 Białobrzegi”
Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00302964
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00302964/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 09:50
- Lokalizacja
- Białobrzegi, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12923aa3-5370-4c80-9209-0acef9a01bcc
- Identyfikator
- 7981151178
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00302964 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja sieci sanitarno-kanalizacyjnej w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach ul. Targowicka 3, 26-800 Białobrzegi”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach
1.3.) Oddział zamawiającego: 0
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000725157
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Targowicka 3
1.5.2.) Miejscowość: Białobrzegi
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486132664
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: loak@bialobrzegipowiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lobialobrzegi
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
lobialobrzegi.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Placówka Oświatowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja sieci sanitarno-kanalizacyjnej w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach ul. Targowicka 3, 26-800 Białobrzegi”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12923aa3-5370-4c80-9209-0acef9a01bcc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302964
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268427
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: LO.pzp.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Modernizacja sieci sanitarno-kanalizacyjnej w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach ul. Targowicka 3, 26-800 Białobrzegi”
1. Zakres robót obejmuje:
1) Modernizację łazienki męskiej
2) Modernizację łazienki damskiej
3) Modernizację łazienki przeznaczonej dla osób niepełnosprawnych
4) Modernizację łazienki przeznaczonej dla nauczycieli
W skład przewidywanych robót zalicza się między innymi:
- demontaż istniejących urządzeń sanitarnych;
- wymianę obecnie znajdujących się tam ustępów oraz umywalek obejmującąponowny tzw.biały montaż;
- montaż i dostawę armatury łazienkowej oraz urządzeń i przyborów tj. luster, suszarek, podajników na papier;
- skucie starych płytek oraz ułożenia nowych;
- wymianę instalacji elektrycznej;
- malowanie oraz wykonanie gładzi na ścianach ponad poziomem płytek i sufitach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert w postępowaniu| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |