Realizacja usług społecznych dla uczestników projektu pn.: „Rodzina w Centrum Usług”
Centrum Usług Społecznych w Zbuczynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303074
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303074/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-23 10:15
- Lokalizacja
- Zbuczyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ab28a3e-0561-4f30-ab8d-ebc524a6a7a5
- Identyfikator
- 8211920322
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi doradztwaOrganizacja wycieczek
Wykonawcy
2 przyznane
BARTŁOMIEJ GĘBAROWSKIRzeszów, PL · lot 0
336 200 PLNBARTŁOMIEJ GĘBAROWSKIRzeszów, PL · lot 1
240 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303074 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja usług społecznych dla uczestników projektu pn.: „Rodzina w Centrum Usług”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych w Zbuczynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005183577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Zbuczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-106
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cus@cuszbuczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: cuszbuczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1ab28a3e-0561-4f30-ab8d-ebc524a6a7a51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja usług społecznych dla uczestników projektu pn.: „Rodzina w Centrum Usług”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ab28a3e-0561-4f30-ab8d-ebc524a6a7a5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303074
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079106/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Realizacja usług społecznych dla uczestników projektu pn.: „Rodzina w Centrum Usług”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków UE w ramach programu: Europejski Fundusz Społeczny Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209291
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUS.252.05.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja usług w ramach programu „Program wsparcia dla rodzin”, obejmującego działania edukacyjne, psychologiczne, profilaktyczne i integracyjne skierowane do rodzin, rodziców/opiekunów oraz dzieci i młodzieży.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: organizację i prowadzenie warsztatów kompetencji wychowawczych, warsztatów komunikacyjnych (w tym komunikacji bez przemocy), warsztatów profilaktycznych oraz warsztatów dla ojców, a także świadczenie indywidualnego i/lub rodzinnego wsparcia psychologicznego oraz prowadzenie grup wsparcia dla rodzin. Ponadto zamówienie obejmuje realizację działań integracyjnych i środowiskowych, w tym organizację pikników edukacyjnych oraz warsztatów kreatywnego spędzania czasu wolnego dla rodzin. W ramach programu przewidziano również realizację działań psychoedukacyjnych dla dzieci i młodzieży, w tym warsztatów profilaktycznych, warsztatów komunikacyjnych, warsztatów umiejętności społecznych oraz prelekcji dotyczącej profilaktyki uzależnień.
Usługi realizowane będą w formie zajęć warsztatowych, spotkań indywidualnych i grupowych oraz wydarzeń plenerowych, z wykorzystaniem aktywnych metod pracy dostosowanych do grupy docelowej. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia wykwalifikowanej kadry, materiałów dydaktycznych, niezbędnego zaplecza organizacyjnego oraz – w zależności od formy wsparcia – cateringu dla uczestników.
Zamówienie obejmuje również prowadzenie pełnej dokumentacji potwierdzającej realizację usług. Realizacja usług planowana jest od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2027 r., zgodnie z harmonogramem uzgadnianym z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
85312320-8 - Usługi doradztwa
4.5.5.) Wartość części: 340860,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.11. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja trzydniowych wyjazdów integracyjno-edukacyjnych dla rodzin w ramach programów wzmacniających więzi rodzinne. Zamówienie obejmuje organizację 5 wyjazdów dla grup liczących od 30 do 40 uczestników każdy (łącznie minimum ok. 150 – 200 osób), realizowanych w okresie trwania projektu.Zakres zamówienia obejmuje zapewnienie transportu, zakwaterowania (minimum 2 noclegi), całodziennego wyżywienia, programu edukacyjno-integracyjnego, opieki organizacyjnej oraz bezpieczeństwa uczestników. W ramach każdego wyjazdu Wykonawca zobowiązany jest do realizacji warsztatów dla rodzin ukierunkowanych na rozwój kompetencji wychowawczych, komunikacyjnych oraz wzmacnianie relacji i współpracy w rodzinie, a także do zapewnienia udziału uczestników w co najmniej dwóch wydarzeniach kulturalno-edukacyjnych. Program wyjazdów powinien również uwzględniać czas na integrację i wspólne spędzanie czasu przez rodziny.
Wykonawca zapewni wykwalifikowaną kadrę trenerską oraz organizacyjną, materiały dydaktyczne, odpowiednie zaplecze lokalowe (w tym sale warsztatowe) oraz ubezpieczenie uczestników. Usługa obejmuje również prowadzenie pełnej dokumentacji potwierdzającej realizację wyjazdów.
Realizacja zamówienia przewidziana jest od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2027 r., zgodnie z harmonogramem uzgadnianym z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 244820,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226841,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 336200 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 336200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131667720
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 336200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 240000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 240000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 240000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131667720
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 240000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-31| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |