BUDOWA DROGI NA ODCINKU UL. RUBINOWA - UL. BURSZTYNOWA

GMINA MIEJSKA TUREK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00303141
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00303141/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-23 10:30
Lokalizacja
Turek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c4d9919-75a1-44e6-9804-7a364f63ceae
Identyfikator
6681930498
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303141 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA DROGI NA ODCINKU UL. RUBINOWA - UL. BURSZTYNOWA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA TUREK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019384

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KALISKA 59

1.5.2.) Miejscowość: Turek

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@miastoturek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.miastoturek.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1302211

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA DROGI NA ODCINKU UL. RUBINOWA - UL. BURSZTYNOWA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c4d9919-75a1-44e6-9804-7a364f63ceae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303141

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110771/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa drogi na odcinku ul. Rubinowa - ul. Bursztynowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219989

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GIN.7013.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie następującego zakresu rzeczowego:
A. Roboty drogowe:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty rozbiórkowe,
3) roboty ziemne,
4) podbudowa,
5) krawężniki i oporniki,
6) nawierzchnia,
7) chodniki,
8) miejsca postojowe,
9) oznakowanie pionowe i poziome,
B. Budowa linii kanalizacji deszczowej wraz urządzeniami towarzyszącymi.
C. Budowa linii elektroenergetycznej:
1) linia kablowa NN 0,4kV,
2) oświetlenia drogowego zgodnie z wytycznymi Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe w Kaliszu, z uwzględnieniem wyposażenia opraw w system zdalnego zarządzania oświetleniem, kompatybilnym z systemem zastosowanym na terenie Miasta Turek, z abonamentem na 10 lat.
D. Roboty nasadzeniowe.
1) nasadzenie zieleni niskiej
E. Serwisowanie urządzeń i instalacji będących przedmiotem zamówienia przez okres trwania rękojmi,
F. Inwentaryzacja geodezyjna.
G. Wykonawca zobowiązuje się do aktualizacji projektu stałej organizacji ruchu.
H. Wykonawca zobowiązuje się do pielęgnacji zieleni przez minimum 2 lata, w tym każdego roku poprzez 3 - krotne skoszenie trawy po uprzednim podlewaniu i odchwaszczeniu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres robót budowlanych do wykonania i wymagania dotyczące jakości oraz wymagania techniczne, określa dokumentacja projektowo-budowlana przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy w sprawie zamówienia publicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny najkorzystniejszej złożonej oferty w wysokości 936 098,62 PLN, przewyższa kwotę 450 000,00 PLN, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
W związku z budżetową niemożnością zwiększenia tej kwoty przez Zamawiającego do ceny najkorzystniejszej oferty, zaistniała ustawowa przesłanka do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie przesłanki prawnej z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 936098,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1329435,79 PLN

2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane