Kompleksowa obsługa i realizacja projekcji plenerowych w Katowicach

Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00303243
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00303243/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-23 10:51
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5eaccf8d-b68e-4281-b710-686c449c51f1
Identyfikator
9542812489
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projekcji filmówUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

Wykonawcy

1 przyznane

FUNDACJA ROZWOJU KINEMATOGRAFIIWarszawa, PL · lot 0
140 466 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303243 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa obsługa i realizacja projekcji plenerowych w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek

1.3.) Oddział zamawiającego: Specjalista ds. zamówień publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385469690

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Sejmu Śląskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-032

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@miasto-ogrodow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miasto-ogrodow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5eaccf8d-b68e-4281-b710-686c449c51f1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa obsługa i realizacja projekcji plenerowych w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5eaccf8d-b68e-4281-b710-686c449c51f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303243

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110364/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Kompleksowa obsługa i realizacja projekcji plenerowych w Katowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214858

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-3/TP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Termin realizacji: 3 miesiące od daty zawarcia umowy.
2) Miejsce realizacji zamówienia: minimum 12 różnych lokalizacji na terenie Miasta Katowice, wskazanych przez Zamawiającego w porozumieniu z Wykonawcą.
3) Projekcje zostaną zrealizowane w 18 terminach wskazanych przez Organizatora, w okresie
3 miesięcy, w min. 12 różnych lokalizacjach na terenie Miasta Katowice, wskazanych przez Zamawiającego w porozumieniu z Wykonawcą.
4) W ramach 18 plenerowych projekcji filmów pełnometrażowych zostanie uwzględnionych
5 projekcji typu Drive In – kina samochodowego (przewidzianych dla minimum
50 samochodów podczas każdej projekcji).
5) Pokazy filmowe będą odbywać się wyłącznie w dni weekendowe, tj. w piątki, soboty lub niedziele, w godzinach wieczornych (po zachodzie słońca), w taki sposób, że jednego dnia projekcyjnego wyświetlony zostanie jeden film: każda projekcja będzie jednodniowym wydarzeniem plenerowym.
6) Wydarzenia nie będą miały charakteru imprez masowych oraz nie będą wymagały wygrodzenia terenu.
7) Udział w wydarzeniach będzie bezpłatny dla osób uczestniczących.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92130000-1 - Usługi projekcji filmów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140466,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Rozwoju Kinematografii

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522130858

7.3.3) Ulica: Czerniakowska 73/79

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-718

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140466,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi