UBEZPIECZENIE WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH W ADMINISTRACJI GŁUCHOŁASKIEGO KOMUNALNEGO TOWARZYSTWA BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SP. Z O. O.
POLSKA KANCELARIA BROKERSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303263
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303263/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-23 10:54
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5fca868-c0d9-4404-adca-510658281ee9
- Identyfikator
- 8971678884
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ubezpieczeniowe
Wykonawcy
1 przyznane
SOPOCKIE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ERGO HESTIA SPÓŁKA AKCYJNASopot, PL · lot 0
673 222,31 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303263 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
UBEZPIECZENIE WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH W ADMINISTRACJI GŁUCHOŁASKIEGO KOMUNALNEGO TOWARZYSTWA BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SP. Z O. O.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: POLSKA KANCELARIA BROKERSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932849082
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Antoniego 7
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-073
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pkbroker.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pkbroker.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13225701.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
UBEZPIECZENIE WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH W ADMINISTRACJI GŁUCHOŁASKIEGO KOMUNALNEGO TOWARZYSTWA BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SP. Z O. O.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5fca868-c0d9-4404-adca-510658281ee9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303263
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278920
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: JH/0713/06/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 737560 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Ubezpieczenie Wspólnot mieszkaniowych w Administracji Głuchołaskiego Komunalnego
Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Zakres zamówienia obejmuje:
a. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
b. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Wspólnot Mieszkaniowych w związku z posiadaniem i zarządzaniem nieruchomościami.
c. Nadwyżkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Wspólnot Mieszkaniowych w związku z posiadaniem i zarządzaniem nieruchomościami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 673222,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 673222,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 673222,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO HESTIA Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5850001690
7.3.3) Ulica: Hestii 1
7.3.4) Miejscowość: Sopot
7.3.5) Kod pocztowy: 81-731
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 673222,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-01 do 2027-06-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie prowadzone przez brokera - Polską Kancelarię Brokerską Sp. z o.o. w imieniu Zamawiającego tj.Głuchołaskie Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |