Usługa audytu systemu Portos w obszarach: audytu bezpieczeństwa teleinformatycznego i kodu źródłowego, WCAG 2.1 (Web Content Accessibility Guidelines 2.1) oraz UX (User Experience)

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00303342
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00303342/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-23 11:10
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce218039-819e-49a8-97c1-4dbddc1c763a
Identyfikator
5261048480
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi audytu komputerowego

Wykonawcy

1 przyznane

"SUNTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL · lot 0
169 986 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303342 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa audytu systemu Portos w obszarach: audytu bezpieczeństwa teleinformatycznego i kodu źródłowego, WCAG 2.1 (Web Content Accessibility Guidelines 2.1) oraz UX (User Experience)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000332251

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bgpz1926@uprp.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uprp.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce218039-819e-49a8-97c1-4dbddc1c763a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ochrona własności przemysłowej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa audytu systemu Portos w obszarach: audytu bezpieczeństwa teleinformatycznego i kodu źródłowego, WCAG 2.1 (Web Content Accessibility Guidelines 2.1) oraz UX (User Experience)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce218039-819e-49a8-97c1-4dbddc1c763a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303342

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00101077/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Audyt systemu Portos w obszarach: audytu bezpieczeństwa teleinformatycznego i kodu źródłowego, WCAG 2.1 (Web Content Accessibility Guidelines 2.1) oraz UX (User Experience)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji Umowy, będzie współfinansowane w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu „PORTOS - Platforma orzecznictwa Urzędu Patentowego RP”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236202

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BG-PZ.26.19.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 169986,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie audytu systemu PORTOS składającego się z jednostkowych audytów:
1. bezpieczeństwa teleinformatycznego systemu PORTOS,
2. kodu źródłowego systemu PORTOS.
3. przeprowadzenie audytu WCAG 2.1 (Web Content Accessibility Guidelines 2.1)
4. przeprowadzenie audytu UX (User Experience)

4.5.3.) Główny kod CPV: 72810000-1 - Usługi audytu komputerowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119187,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 169986,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169986,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Suntar Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 850326858

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169986,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 dni

2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi