Wykonanie robót budowlanych na terenie istniejącego boiska do piłki nożnej przy ul. Dedala w Gdyni
GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303350
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303350/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 11:11
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-639f81b7-3736-4f20-ab59-d5553ecba5bd
- Identyfikator
- 5861924814
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303350 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych na terenie istniejącego boiska do piłki nożnej przy ul. Dedala w Gdyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191439845
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Olimpijska 5/9
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-538
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gdyniasport.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gdyniasport.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-639f81b7-3736-4f20-ab59-d5553ecba5bd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych na terenie istniejącego boiska do piłki nożnej przy ul. Dedala w Gdyni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-639f81b7-3736-4f20-ab59-d5553ecba5bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303350
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024288/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa boiska do piłki nożnej przy ul. Dedala w Gdyni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276721
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GCS.DZPI.2715.27.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na terenie istniejącego boiska do piłki nożnej przy ul. Dedala w Gdyni w ramach zadania inwestycyjnego „Budowa boiska do piłki nożnej przy ul. Dedala” na części działki nr 44 obręb 0009 Babie Doły w zakresie remontu nawierzchni asfaltowej boiska, montażu nowego wyposażenia sportowego, ogrodzenia oraz obiektów małej architektury, na podstawie Dokumentacji projektowej opracowanej przez firmę PRIMTECH Szymon Kita w skład której wchodzą:
1) Projekt zagospodarowania terenu lub działki „Roboty budowlane w zakresie boiska do piłki nożnej przy ul. Dedala w Dzielnicy Babie Doły w Gdyni” (stanowiący załącznik nr 10 do SWZ),
2) Projekt branży architektoniczno-budowlanej „Roboty budowlane w zakresie boiska do piłki nożnej przy ul. Dedala w Dzielnicy Babie Doły w Gdyni” (stanowiący załącznik nr 11 do SWZ),
3) Projekt wykonawczy „Roboty budowlane w zakresie boiska do piłki nożnej przy ul. Dedala w Dzielnicy Babie Doły w Gdyni” (stanowiący załącznik nr 12 do SWZ),
4) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (stanowiącą załącznik nr 13 do SWZ),
5) Uzgodnienia do dokumentacji projektowej (stanowiące załącznik nr 14 do SWZ).
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: zgodnie z art. 255 pkt 3 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne: do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 22 czerwca 2026 roku do godziny 9:30 wpłynęła jedna oferta na kwotę 587.859,07 zł.
Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 Ustawy udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 358.900,00 zł brutto.
Wobec tego, że cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 Ustawy.
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |