Przebudowa i modernizacja systemu oddymiania klatek schodowych w obiektach Zamawiającego
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBACZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303384
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303384/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 11:17
- Lokalizacja
- Lubaczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-86654562-ecbc-49bd-b956-e7b1292078d3
- Identyfikator
- 7931400573
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty rozbiórkoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303384 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja systemu oddymiania klatek schodowych w obiektach Zamawiającego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBACZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306667
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 168
1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@szpital.lubaczowski.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.lubaczowski.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpital-lubaczowski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i modernizacja systemu oddymiania klatek schodowych w obiektach Zamawiającego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86654562-ecbc-49bd-b956-e7b1292078d3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303384
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078892/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 dostoswanie systemu oddymiania klatek schodowych w obiektach SPZOZ w Lubaczowie do obowiązujących przepisów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247881
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i modernizacja systemu oddymiania klatek schodowych w obiektach Zamawiającego. Zakres wykonania obejmuje klatki schodowe nr 4,5,6,7,8,9 zgodnie z załączonym projektem budowlanym
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone w postępowaniu zostały odrzucone| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |