Dzierżawa stacji transformatorowej 400 kW na potrzeby obozowiska w m. Czeremcha. Dostarczenie stacji w wyznaczone miejsce i odbiór. Prace montażowe i demontażowe stacji – postępowanie nr 19/D

Rejonowy Zarząd Infrastruktury Olsztyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00303495
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00303495/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-23 11:39
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c5c52ff-e74d-43ae-9241-74870bb12865
Identyfikator
7392955423
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

TransformatoryUsługi instalowania transformatorów

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ MAKSYMIUKOgrodniki 56, PL · lot 0
489 540 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303495 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dzierżawa stacji transformatorowej 400 kW na potrzeby obozowiska w m. Czeremcha. Dostarczenie stacji w wyznaczone miejsce i odbiór. Prace montażowe i demontażowe stacji – postępowanie nr 19/D

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury Olsztyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510698342

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Saperska 1

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-073

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rziolsztyn.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rziolsztyn.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1314523

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Organizacyjna MON

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dzierżawa stacji transformatorowej 400 kW na potrzeby obozowiska w m. Czeremcha. Dostarczenie stacji w wyznaczone miejsce i odbiór. Prace montażowe i demontażowe stacji – postępowanie nr 19/D

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c5c52ff-e74d-43ae-9241-74870bb12865

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303495

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00474131/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dzierżawa stacji transformatorowej 400 kW (630kVA) dostarczenie i odbiór stacji w wyznaczone miejsce, prace montażowe i demontażowe stacji w m. Czeremcha

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253265

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 19/D

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dzierżawa Stacji Transformatorowej 400 kW (630kVA)
do zasilenia obozowiska WZZ Bezpieczne Podlasie w miejscowości Czeremcha-Wieś,
gm. Czeremcha.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą następujące elementy:
1. Dzierżawa stacji transformatorowej z obsługą i konserwacją na okres 12 miesięcy. Utrzymanie
w sprawności wszystkich elementów Stacji transformatorowej oraz przyłączy energetycznych wykonanych przez Wydzierżawiającego.
2. Transport, prace montażowe oraz uruchomienie stacji transformatorowej, a w szczególności:
1. dostarczenie wraz rozładunkiem do m. Czeremcha,
2. uruchomienie stacji transformatorowej - wykonanie prac przyłączeniowych zgodnie
z warunkami przyłączenia nr 26-B0/WP/00227 oraz przyłączenie do sieci wewnętrznej obozowiska kontenerowego do rozdzielni ZKR-RG, a w szczególności:
- uzgodnienie niezbędnej dokumentacji technicznej oraz IWR z operatorem PGE Dystrybucja S.A.
- montaż rozłącznika 15 kV przed stacją ,
- budowa przyłącza kablowego SN i rozdzielnicy nN,
- montaż stacji i transformatorem wraz układem pomiarowym i uziemieniem,
- prace instalacyjne – podłączenie do sieci SN, zsynchronizowanie z aktualnie podłączonym zasilaniem z KEP,
- złożenie do operatora „Oświadczenia o gotowości do przyłączenia do sieci elektroenergetycznej PGE Dystrybucja S.A.”,
- sprawdzenie i uruchomienie zasilania stacji transformatorowej,
- zakończenie kabla SN w okolicy rozdzielni ZKR-RG,
- montaż stacji transformatorowej w okolicy rozdzielni ZKR-RG,
- wykonanie zasilania kablem YAKXS 2x4x1x300 rozdzielni ZKR-RG,
- wykonanie pomiarów elektrycznych wykonanych instalacji,
- przekazanie kluczy, instrukcji obsługi zainstalowanych urządzeń, schematów wykonanych instalacji oraz sieci,
- przekazanie Wydzierżawiającemu protokołów z uruchomienia urządzeń, sprawdzenia działania zainstalowanych urządzeń.
c) prace demontażowe po zakończeniu umowy:
- wykonanie prac demontażowych wraz z załadunkiem i odbiorem ww. urządzeń.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2 i 3 do SWZ.
3. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Czeremcha – Wieś, gm. Czeremcha.
4. Okres gwarancji: nie dotyczy.
5. Okres rękojmi: nie dotyczy.
6. Termin wykonania zamówienia:
Termin wykonania przyłączy do sieci SN operatora PGE Dystrybucja S.A. i sieci nN obozowiska
z uruchomieniem trafostacji z odbiorem przez PGE Dystrybucja S.A.:
• minimum 10 dni
• maksimum 17 dni
od daty podpisania umowy.
Termin dzierżawy stacji transformatorowej z obsługą i konserwacją: 12 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31170000-8 - Transformatory

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51111300-6 - Usługi instalowania transformatorów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 489540,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 489540,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 489540,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MaksTech Michał Maksymiuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 200164920

7.3.3) Ulica: Ogrodniki 56

7.3.4) Miejscowość: Bielsk Podlaski

7.3.5) Kod pocztowy: 17-100

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 489540,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-25 do 2027-06-25
2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy