Remont instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 58 w Krakowie przy ul. Stanisława Pigonia 2
Szkoła Podstawowa Nr 58 im. Tadeusza Kościuszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303519
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303519/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 11:44
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-943afcab-1b89-4e1c-9d7b-79cb56e2d676
- Identyfikator
- 9451953770
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303519 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 58 w Krakowie przy ul. Stanisława Pigonia 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa Nr 58 im. Tadeusza Kościuszki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000699253
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stanisława Pigonia 2
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-230
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp58@mjo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sp58krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-943afcab-1b89-4e1c-9d7b-79cb56e2d6761.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 58 w Krakowie przy ul. Stanisława Pigonia 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-943afcab-1b89-4e1c-9d7b-79cb56e2d676
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303519
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036394/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont instalacji elektrycznej w budynku w Szkole Podstawowej nr 58 w Krakowie, ul. Pigonia 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179021
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP58/ZP/1/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 393727,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zgodnie z dokumentacją techniczną robót budowlanych w zakresie I-go piętra w budynku Szkoły Podstawowej nr 58 w Krakowie przy ul. Stanisława Pigonia 2.
1. Przy realizacji prac należy uwzględnić wymianę linii zasilających WLZ oraz doprowadzenie pozostałych instalacji do punktów dystrybucyjnych zlokalizowanych na parterze.
1a. Przy realizacji zamówienia Wykonawca powinien dodatkowo uwzględnić:
– wykonanie prac zabezpieczających w tym m.in. posadzek, szlaków komunikacyjnych, mebli, wyposażenia, wygrodzenie odcinków robót tymczasowymi kurtynami oddzielającymi w celu utrzymania czystości pozostałej części budynku,
– demontaż istniejących instalacji obejmujących wszystkie pomieszczenia I-go piętra,
– wykonanie zabudów obudowami gipsowo-kartonowymi na korytarzu wynikających z przeprowadzonych prac instalacyjnych wraz z rewizjami w odległościach co 8 m i dodatkowo w miejscach wymagających dostępu do okablowania,
– wykonanie miejscowych prac odtworzeniowych tynkarskich, malarskich ścian sufitów związanych z prowadzeniem instalacji zasilających na parterze.
2. Wizja lokalna: obowiązkowa (szczegółowe informacje w SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 477486,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1106284,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 477486,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DSM Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 524008645
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-399
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 477486,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 44 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy pkt. 8.3.):Uzupełnienie informacji:
Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: do 44 dni roboczych od dnia przekazania terenu budowy. Teren budowy zostanie przekazany do 3 dni od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż 01.07.2026 r.
Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |