„Zorganizowanie wypoczynku dla pełnoletnich wychowanków pieczy zastępczej w ramach projektu pn.: „Rodzina – dom budowany miłością III”
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303531
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303531/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-23 11:46
- Lokalizacja
- Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-34009d0f-e5ab-471b-add1-07bb71fe20f1
- Identyfikator
- 6291522811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303531 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Zorganizowanie wypoczynku dla pełnoletnich wychowanków pieczy zastępczej w ramach projektu pn.: „Rodzina – dom budowany miłością III”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003481572
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mops.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mops-dg.logintrade.net zapytania_email,232312,dc1ac31dc1f46fd8cd87dd19879fc009.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zorganizowanie wypoczynku dla pełnoletnich wychowanków pieczy zastępczej w ramach projektu pn.: „Rodzina – dom budowany miłością III”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34009d0f-e5ab-471b-add1-07bb71fe20f1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303531
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022887/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Zorganizowanie wypoczynku dla pełnoletnich wychowanków pieczy zastępczej w ramach projektu: „Rodzina – dom budowany miłością III”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn.: „Rodzina – dom budowany miłością III”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270890
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 30000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyjazdu wypoczynkowego nad morze dla pełnoletnich wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej uczestników/uczestniczek projektu pn.: „Rodzina – dom budowany miłością III” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027, Priorytet FESL.07.00 Fundusze Europejskie dla społeczeństwa, Działanie 07.07 Wsparcie rodziny, dzieci i młodzieży oraz deinstytucjonalizacja pieczy zastępczej.
2. Termin i czas trwania wyjazdu: wyjazd 5 dniowy (4 noclegi) w okresie od 13.07.2026 r. do 31.08.2026 r. Dokładny termin wyjazdu zostanie ustalony z Zamawiającym po podpisaniu umowy.
3. Miejsce zakwaterowania: Hotel/pensjonat/ośrodek położony w miejscowości turystycznej nie dalej niż 2 km (2 000 m) od Morza Bałtyckiego.
4. Ilość uczestników: 10 osób (6 kobiet i 4 mężczyzn).
5. Transport: Usługa będzie polegać na przewozie uczestników z Dąbrowy Górniczej Al. J. Piłsudskiego 2 do miejsca wypoczynku (dojazd bezpośrednio do miejsca zakwaterowania) i z powrotem. Podstawienie środka transportu winno nastąpić w dniu wyjazdu między godziną 6.00-8.00 (dokładna godzina wyjazdu zostanie ustalona z Zamawiającym po podpisaniu umowy, jednak nie później niż 3 dni robocze przed dniem wyjazdu), a w dniu powrotu po śniadaniu na parking hotelu/ pensjonatu/ ośrodka. Wykonawca zapewnieni środek transportu wraz z kierowcą oraz pokryje wszelkie koszty związane z usługą transportową, tj. opłaty za przejazd autostradą oraz opłaty za parkingi. Środek transportu powinien posiadać aktualne badania techniczne, dopuszczenie do ruchu drogowego oraz aktualną polisę OC i NNW. Pojazd powinien być wyposażony w sprawny system grzewczy oraz klimatyzację, a rok produkcji nie może być wcześniejszy niż 2016 r. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zlecenia kontroli pojazdu przed rozpoczęciem podróży odpowiednim służbom. W razie wykazania przez organy kontroli niesprawności pojazdu, Wykonawca jest zobowiązany w ciągu 1 godziny do podstawienia nowego, sprawnego pojazdu. Wykonawca jest zobowiązany do podstawienia sprawnego pojazdu w ciągu 1 godziny również w przypadku wystąpienia awarii technicznej uniemożliwiającej transport uczestników wyjazdu. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za prawidłowy stan techniczny i sprawność środka transportu. Wykonawca zobowiązany jest również zapewnić postoje na trasie przejazdu, w wyznaczonych do tego bezpiecznych miejscach z możliwością skorzystania z WC.
6. Zakwaterowanie:
a) Wykonawca zapewni zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych w obiekcie typu hotel/pensjonat/ośrodek;
b) Pokoje muszą posiadać pełny węzeł sanitarny, tj. łazienkę wyposażoną w prysznic/wannę, umywalkę, WC, mydło, komplet ręczników (min. 1 duży, 1 mały dla każdego uczestnika) i papier toaletowy. Wszystkie pokoje muszą być wyposażone w odpowiednią ilość łóżek pojedynczych wraz z kompletem pościeli, stolik, krzesła, szafki/szafę na odzież oraz TV.
c) Nie dopuszcza się zakwaterowania w obiektach rozproszonych typu domki letniskowe, kempingi. Obiekt, w którym będą przebywać uczestnicy wyjazdu nie może być w trakcie prac remontowo – budowlanych.
7. Wyżywienie uczestników:
a) Wyżywienie uczestników winno być zapewnione w stołówce lub lokalu typu restauracja znajdującym się w obiekcie zakwaterowania, według następującego zestawienia:
- 4 śniadania i 4 kolacje podane w formie szwedzkiego stołu (bufetu) uzupełnianego na bieżąco w skład którego wchodzą: zakąski, wędliny, pieczywo jasne i ciemne, masło, wyroby garmażeryjne, mięsa pieczone, ryby pod różnymi postaciami, wybór serów, sałatki jarzynowe i owocowe, owoce świeże, płatki śniadaniowe, dżemy, soki owocowe, woda, kawa, herbata, mleko ciepłe i zimne. Wskazane są również dania serwowane na ciepło typu jajecznica, naleśniki, gulasze, kiełbaski/parówki na ciepło, pieczony drób, smażone ryby;
- 4 obiady podane w formie szwedzkiego stołu (bufetu) uzupełnianego na bieżąco w skład którego wchodzi zupa i drugie danie (danie z porcją mięsa lub ryby, dodatków typu ziemniaki/frytki/kluski/kasze/makarony, dodatków typu surówki, sałatki, warzywa); do obiadu napoje: kompot/woda mineralna/soki owocowe;
b) Pierwszym serwowanym posiłkiem jest obiad pierwszego dnia pobytu, ostatnim posiłkiem jest śniadanie ostatniego dnia pobytu;
c) Uczestnicy powinni mieć zabezpieczone miejsca konsumpcji wszystkich posiłków, poprzez zarezerwowane stoły, znajdujące się obok siebie. Wykonawca zapewni naczynia i sztućce wielokrotnego użytku. Nie dopuszcza się używania naczyń jednorazowych.
d) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zgłoszenia diety specjalnej (dotyczy śniadania, obiadów, kolacji), tj. diety wegańskiej/ wegetariańskiej/ bezglutenowej/bez laktozy. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o tym fakcie oraz o liczbie osób objętych specjalną dietą na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wyjazdu.
8. Ubezpieczenie:
a) Ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników wyjazdu na czas trwania wyjazdu w wariancie dostosowanym do specyfiki i charakteru wyjazdu na kwotę min. 30 000,00 zł na osobę. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia do Zamawiającego kopii polisy ubezpieczeniowej NNW na 2 dni robocze przed rozpoczęciem wyjazdu.
b) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia ciągłości ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności na kwotę co najmniej 200 000 zł przez cały okres realizacji wyjazdu. W związku z powyższym Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia Zamawiającemu w terminie do 2 dni roboczych przed dniem rozpoczęcia wyjazdu kopii polisy OC lub innego dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia.
9. Dokumentacja:
a) imienna lista uczestników zostanie przekazana Wykonawcy po podpisaniu umowy, nie później niż 4 dni robocze przed wyjazdem.
b) Zamawiający sporządzi protokół z realizacji usługi, potwierdzający należyte wykonanie przedmiotu umowy, a Wykonawca zobowiązany będzie do jego podpisania po realizacji zamówienia. Potwierdzeniem wykonania usługi będzie podpisanie protokołu przez obie Strony.
10. Nadzór i kontrola: Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia wizyt monitorujących w miejscu realizacji usługi, mających na celu weryfikację prawidłowości realizacji zamówienia.
11. Opłata klimatyczna: Wykonawca ponosi koszty opłaty klimatycznej, która jest pobierana przez obiekty na podstawie obowiązujących w tym zakresie przepisów.
12. Zamawiający informuje, że uczestnicy wyjazdu nie zgłosili potrzeby wsparcia w zakresie art. 6 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: C.M.T. Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751485337
7.3.3) Ulica: Sztygarów
7.3.4) Miejscowość: Jaworzno
7.3.5) Kod pocztowy: 43-600
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-13 do 2026-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Uszczegółowienie sekcji 2.12.) ogłoszenia:Nazwa projektu lub programu: Projekt pn.: „Rodzina – dom budowany miłością III” realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027, Priorytet FESL.07.00 Fundusze Europejskie dla społeczeństwa, Działanie 07.07 Wsparcie rodziny, dzieci i młodzieży oraz deinstytucjonalizacja pieczy zastępczej ZADANIE 4 DZIAŁANIA INTEGRACYJNE/ UPOWSZECHNIANIE IDEI RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |